• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Mocný Akkütlixi, oroduj za nás, tentokrát v zeleném.



    Opět - takhle se na obálce neobjeví, mezi spodníma nohama místo hmyzáckého břicha bude jméno jakési autorky, takže tam musí být volné místo. Ano, je to hereze, ale co se dá dělat...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Že místní nežerou klouzky, mi nevadí, aspoň jich zbyde víc na mě, ale doufám, že výheň Akkütlixovy nevole dopadne na ty blbce, co do nich kopou.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: Přemejšlím, budu li mít dost kapacity tam dojet. Mimochodem není zde nějaká Brněnská sekce, ochotná a mající čas si dát malý výlet? Jinak až na Fénixconu.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Vesmírný puch dokonalého hnití! Náhodou bude-li hezky, dalo by se podávat na ulici.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: To jako "jak všechny lidi vypudit z místnosti snadno a rychle?"
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Doufám, že aspoň přineseš barýlek kimči!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jo. Už si kalendář zaplevelit můžete, je to potvrzené a oficiální. Šíření informace a přeposílání pozvánky kamkoliv dál vítáno, všichni jste taky vítáni! Organizátorům usnadní život, když dáte vědět, že dorazíte (vznikne na to "událost" na FB i tady), aby se všechno dalo vhodně nadimenzovat.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    V sobotu: https://www.facebook.com/events/513045205496643/?ref_newsfeed_story_type=regular
    "Šťastlivci si u nás budou tuto houbami prorostlou audioknihu moci pořídit s 25 % slevou."

    Když už z toho v OneHotBook udělali FB událost, tak už se to nedá ignorovat :D Doražte na Coniáš!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Esi se dostanu, dovezu ti nějaký sušený hřib.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Já už si to fakt musím konečně pustit... :)
    LIA09
    LIA09 --- ---
    BRAMBOREENA: To jsou obojí moc příjemné podniky, i když Honza asi bude mumlat něco o hipsterech ;) tak se těším, až se vyjeví datum... mmch mi ten pan Plesl k Lucasovi fakt sedne!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A budu se na tebe i na ostatní těšit, ale diář si zatím nezanášej nánosy, dokud Jaroslav Plesl to datum nepotvrdí :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LIA09: jo, to je asi ono - Šárka N. mi to říkala do telefonu, ale já jsem z telefonování pokaždé tak rozrušená, že mi to mozek nepobral. :)
    LIA09
    LIA09 --- ---
    BRAMBOREENA: jakože v Šálku a Veltlínu? Píšu si do diáře!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Ehm... já tedy radši to víno než syrový žampion; no ale třeba by to byl dobrý tip pro křest čtvrtého dílu!
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Nešlo by to udělat pod hradem Brtník v pěstírně žampionů?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Včera jsem se dostala do města a zakoupila placky, už je mám stažené do počítače a na někdy chystám maraton.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JULIANNE: Povalil ubohou holubinku do mechu, srazil jí klobouk a zmocnil se jí svým dobře vyvinutým třeněm? :) To je hrůza! Klouzek jeden záludnej!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak v OneHotBook plánují udělat křest, podle všeho se bude konat v Praze-Karlíně v jakémsi zvláštním konglomerátu dvou propojených podniků, z nichž jeden je kavárna a jeden vinárna, takže bude možné přecházet dle libosti z jednoho do druhého a ničit si útroby různými typy nehoubových drog. Jako nejslibnější datum se prý jeví pondělí 29. září, ale ještě to není definitivní, protože záleží na tom, kdo z herců kdy bude mít čas - přinejmenším Jaroslava Plesla by tam chtěli přilákat, takže nejvíc to visí na něm. Samozřejmě tam budou CD se slevou a možnost nechat si je od herců podepsat (já taky podepíšu komukoliv cokoliv, ale chápu, že pro osazenstvo zdejšího auditka už jsem trochu okoukaná). Jakmile budou vědět oni, hned dám vědět taky sem, třeba tam někdo zavítáte. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam