• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: ID CHEMLON? Neznám.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: jo jo, taky bych řekla, ale to víš, ti mladí dneska, ti vůbec netuší, co je to CHEMLON! :D
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    STARE_CASY: ehm, tohle ale je právěže kobereček z chemlonu, pokud si dobře vzpomínám, nebo ne? Mám dojem, že jsem to už někde viděl...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    STARE_CASY: Myceliální mandala! Tolik let práce, tolik litrů krve!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: mmch chtělo by to drobet zaktualizovat argenite.org - třeba affiliate odkaz na nákup Vidění tam vůbec nemáš ;)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    STARE_CASY: něco takhle oranžového, bohužel ne tak výtvarně impozantního rozstlo na rehabilitaci v Motole
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    STARE_CASY: Panebože, to je brutální.
    Trochu mi to připomíná takové ty koberečky z chemlonu, které za totáče vyráběli důchodci (můj děda taktéž). :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Někdo potřebuje myceliální clonu?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Problém byl předložen rodinné radě a moje silnější a inteligentnější polovička ho řeší; nezavěšujte.
    VANEK
    VANEK --- ---
    SHEALA: Dyť to tam píšou: nevyexpirovala, jenom je kvůli Američanům potřeba proskočit nějakými obručemi, a zřejmě pokyn šel na málo užívaný mail, či co.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    au, mám podezření že myceliu možná vyexpirovala doména nebo tak něco. http://mycelium.argenite.org/
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    A takovéhle čtenářské recenze si dáváme za rámeček: http://www.kosmas.cz/knihy/200691/mycelium-iv-videni/
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak Videni docteno a porad se to cte dobre a zajima me, jak to dopadne, ale nejak me zacly srat vsechny vystupujici hlavni postavy, ale treba je to zamer ;) ale me kdyz zacne neco srat, tak me to pak nebavi tolik, tak uvidime, co prinese zaver. I kdyz kecam, Pinky ta me jedina prestala stvat ;)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Já si sice kupuju každý díl, jak vyjde, ale mým tajným cílem je to přečíst celý hezky nejednou a jestli mi nebudou hyfy padat z uší, tak to i nějak zhodnotit. Soukromě, veřejně... Se uvidí.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: My name is Inigo Montoya! Prepare to die! :D
    Jo, tak nějak vypadaj a maj obrovskej meč. Fakt nevím, kde to vzali.

    K Myceliu bychom mohli vydat spešl šestý díl, což by byla opravdová slisovaná sláma s žampiony.
    VANDA__
    VANDA__ --- ---
    RICARDERON: To by mě zajímalo - počítají se do toho jen tištěné, nebo i elektronické?
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Kdyby měl ohoz jako něco z té obálky, asi by spíš než "mami" říkal "připrav se na smrt" nebo tak :-)

    Mmchdm, rovnal jsem poličku a ex post mi došlo, že když stojí všechny díly Mycelia vedle sebe, začíná ten špalek díky šábršoustí na horní části hřbetu vypadat jako by slisované balíčky slámy nebo čehosi, připravené k pěstování žampionů.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Obzvlášť kdyby měl/a vohoz jako něco z té obálky. :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Lepší, než kdyby hřích mládí přišel po dvou a říkal ti "mami". :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Jejdamane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam