• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: tak obálka na Snovačku trvala měsíců 10.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja jsem letos celej veleterh vypustila.. snad poprve, co ziju v Praze :( ale zjistila jsem to s panikou ve ct odpoledne a v patek jsem odjizdela pryc, to uz nemelo smysl hrotit :( mrzi me to moc, tak snad pristi rok :( ale pristi rok to bude lepsi, to vilma oznami projekt dekalogie navazujici na mycelium nebo neco podobneho.. ne? ;))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    LIQUID_SOUND: fikane nerekla jakej rok ... :))
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    VANEK: Tvl pod stromeček? O_o
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: :D Zrovna se mi odchlípla a za chvilku spadne. No to se stává.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Kde máš hlavu? :-O
    VANEK
    VANEK --- ---
    A já jen odtajním pro ty, kdo nebyli/y na páteční besedě, že čtenáři si přece jen vynutili nezávazný příslib, že pod stromeček by snad už mohlo být vydáno. (Že [explicitně nezmíněná] redakce, sazba a obálka trvají šest měsíců, to se mě zdá trochu nadsazené, nebo jsem se přeslechl?)
    Logické (ač nahlas nezzmíněné) doporučení pro nedočkavé by bylo obracet se na Argo a žádat, ať de "pětka" (resp. prostě konec) rozdělí na dva svazky, jelikož první polovina už je hotová a mohla by prý jít do sazby okamžitě :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jsme přežili, zejtra už tam nejdu! ;)



    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Nikoli. Vilma ma kartu účinkujícího.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: dostal jsem se tam až v půl čtvrté :-), vstupenku na sobotu či jiné dny nepotřebuješ?
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: bylo tam narvano, musela jsem stat:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Mít skvěle zvládnutý fanoušky je ještě lepší, jak to tak vypadá. :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: v tom případě jsou český spisovatelé na sociální média mimořádně levý, nebo mi to mozek zhňácal dohromady s těma besedama... nicméně, i Nyx je sociální médium. Fotky v masce Osseana a tak :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: ehm... jaksi... cože? :D Na svůj web se i sama bojím podívat, neb jsem tam už dva roky vůbec nic nepřidala :D :D :D Jen ten Facebook se občas zachvěje v nějaké náhodné křeči, tam si to žije vlastním životem.
    O tuhle konkrétní besedu se postaral Ricarderon, to je práce Arga (a já o ní fakt do včerejška nevěděla). Besedu minulý čtvrtek na teologické fakultě zas celou vymyslela a naplánovala a řídila Argannah (a tu tedy upřímně obdivuju, protože besed už jsem pár zažila a to, jak to vedla a moderovala ona, byla naprostá nádhera - mluvilo se o koncepcích a idejích a nerozplizlo se to do otravných vtípků a "historek z natáčení", ke kterým to jinak sklouzne skoro vždycky). Dále tomu napomáhají OneHoti, protože Šárka, která tam dělá propagaci, je šikovná a neuvěřitelně pilná a pořád vymýšlí nějaké soutěže a zprávy, se kterými se Mycelium trochu sveze. Čili pokud se něco děje, děje se to samovolně a bez mého přispění z vůle spousty hodných a skvělých lidí kolem.
    Ale na veletrh přijdu a aktivně všem přečtu, jak nás Hvězdovládci sežerou, to zas jo! :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: ne, raději knihu. *schovává se* :)

    Vlastně tě jdu poobdivovat, máš naprosto skvěle zvládnutý sociální média a setkávání a komunikaci se čtenáří - vlastně bych řekla že na české scéně nejlepší.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Letos mě svět knihy naprosto minul. Mám pocit, že tata ze SČKN vystoupil, ergo mu nepřišly lístky a nemohl je po mně hodit. Nebo je to tím, že spolu už asi dva měsíce nemluvíme, abychom se nepohádali. Takže jsem to nezařadila do plánu a teď už to nestihnu ani omylem.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Vyrobila jsem na to FB událost. Jestli tam stejně budete, stavte se! :)
    https://www.facebook.com/events/660315480786429/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak jsem právě kámošce tvrdila, že v pátek na veletrhu rozhodně nebudu, že čtvrtek a sobota mi stačí až až - načež mě upozornila, že tam mám od šesti večer pořad o Myceliu :D Aha... no tak dobře... tak to tam teda asi nejspíš budu... ;)

    http://sk2016.svetknihy.cz/...ata/files/2016/katalog-programu-pdf/katalog-program-2016-tematicke.pdf
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A jinak na Světě knihy bude beseda ve čtvrtek ve dvě (čímž je zaručeno, že tam nebude žádné publikum, protože kdo by mohl na veletrh ve všední den v poledne, že ano ;) ) Autorek tam bude zhruba pět, tak můžeme uzavírat sázky, jestli budou v přesile besedující nebo diváci.
    Kdo můžete, přijďte, ať se tam samy nebojíme.
    https://www.facebook.com/events/1116708488391966/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam