• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    Friendslocked známý na FB, do nějž bych to neřekl:
    "Konečně. Hlas a hvězdy, včetně epub."
    PECA
    PECA --- ---
    XCHAOS: Já to taky nebudu číst na displeji, fuj. Mám čtečku. A když už mám veškeré předchozí díly digitálně, tak nebudu předcházet na papír. "Šetřím lesy" (ironie).
    A alespoň prozatím mi to snad nemůže sežrat nějaká houba či plíseň :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    XCHAOS: Mrtvé stromy! A budeš to mít prorostlé kdovíjakými houbami!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Můj plán, když to zítra večer seženu, tak zašít se na celý večer na chatu ke krbu a celý to tam shltnout (a být celý víkend offline)

    Jako sorry, ale k přečtení na displeji mám upirátěných 10000+ e-booků klasické sci-fi a fantasy (bohužel už teď vím, že v té sbírce nejsou konkrétní zajímavé kousky od konkrétních autorů, které sháním), které je čistě fyzikálně vzato nemožné všechny do konce života přečíst. Když už za něco dám peníze, tak si aspoň chci ušetřit oči a nervy a přečíst si to vytištěné (minimálně mají snad knihy neutrální uhlíkovou stopu, ne? dokud je nějaký Koniáš nespálí...)
    PECA
    PECA --- ---
    No, jestli se pochlapím a podaří se mi knihy roztřídit na NAS, tak mi pak bude jedno kde je koupím. Stejně je ta knihovnička na PK dost nepoužitelná...
    Každopádně na další díl podhoubí se těším jak "malý Jarda".
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Tobě něco říct... :-)
    Kosmas s Albáčem budou vyměňovat rukojmí. Prej. Takže teď jde o to, zda bude infantka Kadlečků dost hodnotný kus pro vyjednávání říší.:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Třeba se ještě někde něco vyjedná, zatím netřeba šířit paniku...)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Sakra. :(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Čili holt Kosmas to jistí.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PECA: nevím, jestli to můžu prozrazovat, ale ono se to asi stejně proflákne: na Palmknihách to nebude. Palmknihy někdy před měsícem koupil Albatros, což jaksi vedlo k jistému ochlazení vztahů.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    papírově, objednáno v kosmasu. plánované datum expedice 4.11.
    PECA
    PECA --- ---
    Tak na Palmknihách zatím nic :( No, snad to brzy napraví...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Ech, když si představím kolik lidí to už teď asi čte ... My od Trutnova budem muset vydržet asi až do příštího týdne, ačkoli to zítra hodlám přeci jenom v našem knihkupectví zkusit.
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    Tak že jste to vy, tak jsme jich teda pár z toho pangejtu u D1 vyhrabali :-)
    Mycelium V: Hlasy a hvězdy [E-kniha] - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/222437/mycelium-v-hlasy-a-hvezdy/
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Rë Akkütlix!
    IDLE
    IDLE --- ---
    MOUNTBATTEN: A druhá půlka probíjí a musela být z bezpečnostních důvodů utracena.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NEVADA_: s těma je to prej nejhorší, rozkutálely se, navlhly, polovina z nich je nečitelná....
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    Tak bohužel oprava: v pražských prodejnách taky až zítra, včera se naskladnilo pozdě, nestihlo se to sesbírat ani pro pražské řidiče.
    GALE
    GALE --- ---
    Právě mi přišlo upozornění, že Hlasy a hvězdy jsou v Kosmasu skladem.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FIFI: wow, udej adresu. Mám to tam z Břevnova kousek na kole...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam