• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    477 new.. shoot :D
    tak ted si to musim tady unbooknout, nez to cely prectu zas od zacatku :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě ten piktogram! :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Odkaz nefunguje, ta FB skupina už asi neexistuje nebo je teď tajná.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A ne, neztotožňuju se s tím natolik, abych tímto způsobem začala sama psát.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: "snový-nočněmůrní způsob" - ano, s tímto popisem zcela souhlasím.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    BRAMBOREENA: hlubinná psychologie - trefilas mě přesně ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: A já pročítal na webu už loni a jsem taky proti (jakkoli jistým snovým-nočněmůrním způsobem pohlcující to je): [ VANEK @ Nakladatelské peklo aneb Co se schumelí mezi vydavateli ] Ale knížku bych si půjčil a prolistoval.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Fénixcon a křest Ženy se lvem: napřed manufaktura (šedesát kusů se podepisovalo), pak řečnění, pak pokus vyfotit celé naše hejno rybek, aby žádná nemrkla. Con byl jeden z těch velmi povedených, atmosféra úžasná. Pobíhala jsem tam jak fretka (nějaký podíl jsem měla na čtyřech pořadech), se spoustou lidí si popovídala, s několika novými se seznámila a fakt si to užila. Jeden z nejzajímavějších momentů ovšem byla přednáška Jany Richterové ( http://www.janarichterova.cz/ ) o psaní; šla na to z pohledu hlubinné psychologie a takový pocit souznění s tezemi, které někdo na pódiu vykládá, málokdy mívám. Knížku jsem cestou zpátky okamžitě rozečetla, je zvláštně snová - pomalé uhlazené vyprávění, ze kterého tu a tam probleskne nějaký ostrý obraz, při kterém zatrne. Leží mi v hlavě víc než Uršula (Vyprávění), kterou jsem četla cestou tam. (Toto má být doporučení pro Jarmika a Sargo, že by se jim to mohlo líbit... i Kavenovi možná... zato Elho_cidovi a Gaarqovi asi spíš ne :D).





    SHEALA
    SHEALA --- ---
    https://www.facebook.com/boshtv/videos/1142981905780308/

    (shrnutí - houby možná cestují vesmírem)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Připomínám Fénixcon - kdo jste z Brna, zítra máte znamenitou možnost vidět křest Ženy se lvem a navštívit pořad, který máme společně s Honzou Kotoučem a jehož tématem je porovnání sérií Hirano a Mycelium. Budou tam otázky typu "Kolik (řádově) uděláš mrtvol na knihu?" či "Jaká je (řádově) během děje škoda na majetku a vybavení – kolik výbuchů, kolik zničených lodí a planet?" nebo "Jsou ve tvém světě zvířata?", případně "Jsou ve tvém světě houby?" :) (Myslím, že ve škodě a mrtvolách Johnak jasně vede.)

    Odjíždíme s manželem teď odpoledne, čili opíjet se tam budem už dneska :)
    (Akorát prosíme ŽÁDNÉ NETAKTNÍ OTÁZKY na termín vydání Kingdom Come nebo šestého dílu.)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Posaďte se, slečno Wardová. Dáte si čaj?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    UNREALONE: Ty když čteš, vydáváš zvuky? No hodně štěstí při čtení v tramvaji.:)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Musím říct, že jsem si výslovnost představoval "temnější".
    Např. treighrü myslím čtou spíš jako treighrí, nebo Parlüxoel jako Parlixoel.
    Ale když to člověk čte, tak si v hlavě může dělat zvuky jaké chce :-)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    RICARDERON: Obávám se, že odteď už jo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KAVEN: Od tebe by jistě nikdo jinou odpověď ani neočekával. :-D :-D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RICARDERON: Já teda ne, mně principielně u všech jazyků irituje když někdo něco čte jinak než se to číst má. Naštudoval jsem si Bramboreenin slovníček a našel si správné výslovnosti, abych to pak mohl číst správně a vydržel to sám se sebou :-)
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Dostanu k Vánocům 4. a 5. díl, hurá
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    KAVEN: Hele, taky tohle jméno vždycky čtete jako něco-něco-kávovar?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    CORNHOLIO: Díky!
    BRAMBOREENA: Sypu si popel na hlavu, příště budu filtrovat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam