• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    a kdy bude ta sedmička?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA: Jizliva jak ten Hildebrandtovic spratek, po kom ty ses! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A zde přesnější info o Světě knihy: http://www.casopisxb1.cz/aktuality/svet-knihy-2017/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: To není jaro, to je senilita... :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAVEN: Vyjde tlustá bichle, ve které bude jen jedno slovo: KONEC.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Vzhledem k situaci to bude spíš naopak. Celá šestka se vyškrtá, a z pětky se najednou stane poslední díl.
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    BRAMBOREENA: škoda! ale nevadí, vyplatí se počkat ... a šestka bude konečná, nebo bude sedmička? :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Tohle se mi stávalo, když mi bylo šestnáct. Dvacet á čtyřek se samovolně shrnulo do pidipovídky o dvaceti řádcích. Nevracíš se třeba do mládí, nebo tak něco, s blížícím se jarem? :-D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: takze ve vysledku sestka budou tri uderny vety? Doufam ale, ze v nich uplne vsechno vysvetlis!
    :-)))
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Pardon, minule to byla fomalhiwská stonožka. To ty housenice mě zmátly.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Další Fomalhiwské housenky jsou v háji ...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě ji nemám, tu šestku... :( Zas jsem včera deset stránek vyškrtla, takový pěkný milý byly, ale holt ne pěkný dost... :( Pořád mi to ubývá, místo aby to přibývalo :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Ja zatim čtu Silo, jako je to dobry, ale hodne komorni a dejova linka mi prijde takova simplexni. Neni to uplne na skodu, ale kdyz mam v ruce hardcover, na nem ruzny leskly cingrlatka "trhak", "bestseller", "prelozeno do 26 jazyku (vcetne Össeinu a klingonštiny)", cekal bych prave neco jako Mycelium - a naopak kdyz jsem drzel v ruce prvni Mycelium, cekal jsem nejakou komorni povidku z nasi kotliny a ne takovyhle krutoprisny epos.

    Inu, moudre prislovi pravi... Nejdulezitejsi veci se odehravaji v skrytu :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ENDER_W: Dobrý den, až to paní Kadlečková dopíše, také nedočkavě čekáme, zařaďte se prosím do fronty. :)
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Dobrý den, můžete m prosím říct, kdy bude šestka? Právě dočítám pětku, tak aby mi to hezky navazovalo :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: Brr. Nejvyšší čas začít do džunglí distribuovat sühëhl
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BOB_GALLOWS: Trojka a čtyřka obzvlášť vydařené! :) No jo, je to tam!
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Rë Akkütlix...

    porovnej

    1

    2

    3

    4
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Brace yourself, housenice is coming again... ^_^

    Houba dělá ze zvířat zrůdy. Fotografie změněných tvorů - National Geographic
    http://www.national-geographic.cz/clanky/houba-dela-ze-zvirat-zrudy-fotografie-zmenenych-tvoru.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam