• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    TTYGR
    TTYGR --- ---
    ZOIDBERG: jako netuším jaké jsou výdaje na vydání komiksů Ale proč ne?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    KAVEN: To tu asi nikdo nezaplatí...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    KAVEN: já ji neznám tak dobře, ale troufnu si tvrdit, že pokud by dostala takovou nabídku, byla by nadšená:) Záleží jaký bys na to měl rozpočet a možnosti vydání.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    CORNHOLIO: Nechce nakreslit komiks?
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Tohle stojí za sdílení: fanart Ester Kuchynkové - Aš Šád z Folmahiwy!
    HARALD
    HARALD --- ---
    VANEK: Zmizel v problémech s připojením přes mobil. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    HARALD: HARALD: HARALD: HARALD: Kde je ještě jeden post za pátý díl? ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    První knihu Mycelia jsem začal číst 25. prosince. Pátý díl jsem dočetl 3. ledna. Byly to hezké svátky. :)

    A teda, Bramboreeno, všechna čest. Jedna z nejlepších sf, co jsem kdy četl.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Včera si tak jdu po kauflandu a přišla mi smska "Čtu v protonaci, že prej hledáš v kauflandu nějaké houby."
    Tak se rozhlížím, málem jsem si krk vykroutila. A nikde žádný známý.
    Moje odpověď byla "Ale houby."

    Kolegu to slušně vzalo -:))). Čte tedy zatím druhý díl, protože pravil, že to na něj není moc rychlé, jako akční, a že má problém všechno si zapamatovat. Ale zatím to nevzdává.
    Základní pojmy už ale chápe.
    Tyjo, je vtipné ho v práci sledovat při poslechu. Sedíme naproti sobě a on se kolikrát tak jako zasní, zasekne a čumí :).
    TTYGR
    TTYGR --- ---
    UNREALONE: tak přesně tohle to mě napadlo asi před měsícem a vzhledem k tomu že 30. Mám závěrečné zkoušky a tudíž potom i čas tak jsem zvědav jestli budu mít nervy číst to od začátku...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Ale co, po roce budou zase vanoce, tak o duvod vic se tesit
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Teď už to musíme vydržet. Nejvyšší čas začít znovu od začátku, aby si to člověk náležitě osvěžil než přijde "poslední“ díl :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ROMI: Poslední slib je do 30. ledna . Jen se obávám že to Vilma neslibovala v össeinu; což je, jak všichni víme, "jazyk smrtelně vážných záležitostí, a tedy i slibů míněných upřímně". Takže ... kdoví?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ROMI: chudinka koťátko...
    ROMI
    ROMI --- ---
    uz jsem tu dlouho nebyl, tak se po pul roce zeptam, jak to vypada s poslednim dilem? :)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    CORNHOLIO: Tak tak, než jsem se vzpamatovala, dva dny to trvat mohlo. 58 bych nedala, ale kdo ví, třeba až vyjde poslední Mycelium...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    JANADVORACKOVA: jedna z věcí, které se naučí student architektury velmi brzy, že při dodělávání semestrálních projektů má pracovní den standartně dva východy slunce:) Můj rekord byl 58 hodin beze spánku při dodělávání diplomky, ale to už pak je člověk v takovém divném polohalucinačním stavu, kdy už jede fakt nadoraz, a potom samozřejmě dva dny prospí.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KASUMI: Já se od čtyřky nemohla odtrhnout. Poslouchala jsem před spaním. Pak jsem zjistila, že nemůžu usnout, dokud neskončí kapitola. Pak bylo půl druhé ráno, pak tři a spánek furt nepřicházel. Byla jsem čilá jak rybka. Udělala jsem si čaj a někdy ve čtyři jsem vařila brambory k obědu, protože... proč ne :). Pak se rozednělo, já napsala do práce, že nezájem - tedy samozřejmě ne takhle :) a pak jsem trhla rekord v nespavosti - 38 hodin v kuse beze spánku. A ta kniha za to částečně také mohla :).
    Ještě jsem ten den dopsala povídku. Najednou jsem měla prostě strašně moc času :).

    Furt se mi vybavovala ta scéna z "Vetřelců," jak Hicks říká Elen "Jak dlouho jste nespala, 48 hodin?" A já si říkala, že bych nedala už ani minutu, natož deset. I když ona tedy měla tu vetřelčí motivaci, takže to vlastně nedokážu posoudit :). Každopádně to byl den. Jen málo knih mě donutilo nespat.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    KASUMI: Tak to my všichni chceme aby to už konečně skončilo, Vilma konec pořád odkládá ... :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak jsem ve ctvrtem dilu audioknihy a zacinam plakat
    kdy bude paty?
    je to nejlepsi audiokniha, co jsem kdy poslouchala
    skvele prevypraveny, skvele dramaticky.. proste bomba..
    chci viiiic :D
    nechci, aby to skoncilo:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam