• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě nejbližší akce, kde budu:

    24. 1. Liberec - křest Karolininy knihy Ve stínu rudé věže: https://www.facebook.com/events/873504072824280/ (křtít bude Jan Kotouč, já jsem publikum)
    25. 1. Praha - Smíchov - křest dalšího dílu Letopisů Vukogvazdské družiny: https://www.facebook.com/events/139451186721637/ (křtít bude Martin Klíma, já jsem doprovod)
    3. 2. Praha - Pragoffest - bude tam nějaká beseda o antologiích "Žena s..." (doplň zvíře), nějak jsem nepochopila, jestli mám taktéž besedovat, nebo jen fandit z publika, ale každopádně jsem přislíbila, že tam zajdu
    3. 3. Třinec - Tricon - loni jsem se ulila, letos už tam vyrazím, ač je to lán cesty.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Ten bych taky potřebovala... Ale ono je to přesně tak, jak píše Argannah: jeden krok kupředu, dva kroky dozadu, to celé porůznu na ploše šesti set stran. Tenhle kousek s Danielem Byrdem jsem ještě vsouvala do třetí kapitoly, která jinak byla dávno braná jako hotová. A totéž mi dělá i osobní váha! Sem a tam! Nevěřím nikomu, žádným přístrojům, bestiím bídným!!! Je to stejně všechno spiknutí! :D
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    KAVEN: Hele nevím, jestli tohle má smysl po jakémkoli tvůrci chtít, ono by tam taky jeden den mohlo být 80%, druhý den 75%, třetí den 90% s komentářem "jsem borkyně, za týden to dám", a o další tři dny ve tři ráno 0% a výkřik "ssmjazala sem tto, tavkoá blbost, čas sio pčřiozaant, že vůbecneumim psát, kdejedalší vodka".
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Tak my děkujeme za náhled do tvůrčího procesu. Říkám si kolik ti ještě zbývá do dokončení? Nemáš někde nějaký proužek, který by postupně nabíhal až do 100% podle toho jak jsi daleko se psaním?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU:
    GAARQ:
    Děkuju Tomiovi s Burešem a posílám písničku :)
    PS: Moje novoroční předsevzetí znělo, že se nebudu rozčilovat kvůli politice. No nedaří se... :D Ale dá se to využít!



    GAARQ
    GAARQ --- ---
    ZUZKAOU: účelovka!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: je to kampaň!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Uaaá, kam se na tohle hrabou všechny kremelské hnojomety! :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VICKE: jsi krutý, mlékaři Dane
    VICKE
    VICKE --- ---
    Ale třeba pomůže tohle. Nemýlím-li se, autorku jímá děs, když vidí své rané práce? To bych potom měl velmi krutou pohrůžku…
    "Jestli to brzo nebude, začneme sem větu po větě přepisovat stránky 34–39…
    …z Ikarie 6/1990."
    VICKE
    VICKE --- ---
    Proč tolik šílení? Ta šestá se přece nejmenuje Gödöth.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    KAVEN: A 5 ze 4 schizofreniku.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    FERRYH: Doporučuje devět z deseti psychiatrů
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    hmm... vy uz z toho nedockaveho cekani na posledni dil asi uplne magorite... (to s tim moucnikem...)
    :O))
    Vilmo prosimte v zajmu dusevniho zdravi zdejsi populace: UZ S TIM VYJED VEN!!! :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ... kë mëarh arö. at uz to znamena cokoli, prijde mi, ze ted se zrovna hodi to rict. :)
    VICKE
    VICKE --- ---
    JANADVORACKOVA: …se takhle do moučníků přidaj nějaký houby, a kde je jakej problém s bulimií…
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KAVEN:
    ARGANNAH: Nojo, tisíc lidí si ten moučník nedá, ale polovina si ho koupí, jen ho nesní, takže moučníky zbudou a to je zase kruté plýtvání :).
    Pak se polovina rozhodne, že na to prdí a moučník potají sežere.
    A půlka z té půlky od té doby začne trpět bulímií, protože se jim náramně zalíbí ten pocit se přecpat moučníkama a pak si strčit prsty do krku.
    Půlka z těch bulimiků zemře, jo...
    Cesta do pekla je dlážděna dobrými skutky. Ne nadarmo se to říká :).
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ...a přestože se samozřejmě nedosáhne žádných cílů, které si takový protest vytyčil, alespoň celkově klesne BMI populace.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    OKEYA: Aha, to je lepší. No, náhodou to není špatný nápad. Představ si, že proti něčemu protestuješ hladovkou. Když na takový protest aplikuješ crowdstarving, tak si tisíc lidí třeba po obědě nedá moučník, a síla protestu by v celkovém součtu měla vycházet nastejno, žejo ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam