• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Prosím, nešlo by to vydat v kroužkovém bloku a pak případně na webu zveřejňovat aktuální pořadí a za pravidelné předplatné posílat nové stránky, kterými si čtenáři spojí a doplní příběh?
    EULE
    EULE --- ---
    MOUNTBATTEN: No to snad ne, tak pozde! Jdes na to smlouvani ze spatne strany :).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRAMBOREENA: aspoň březen 2019? Nebo dřív?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HARALD: Díky, jo! Ale až v další vlně - já to teď zas celé přeházím a napojím tam jiné scény a tak, načež chuděrky betačtenářky nebudou vědět, jestli ten který kousek nacházejí na jiném místě, protože je v rukopisu omylem dvakrát, nebo protože jsem ho jenom přestěhovala; a v tu chvíli s tím budu muset otravovat další nebohé oběti, které zatím nakažené nebyly a neznají předchozí verze :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    BRAMBOREENA: Nepotřebuješ ještě jednoho beta čtenáře? Rád pomohu. 3:-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: No vida! Děkujem za update.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BOB_GALLOWS: Máte teda zajímavej sklep! :D

    Náhodou, betačtenářky mi teď přečetly a schválily prvních dvanáct kapitol, ať už to probůh NEMAŽU a NEPŘEPISUJU, tak teď rychle propojuju oslími můstky další kus, ať jim ho můžu poslat... čili odevzdané to sice není (a v březnu to fakt nevyjde), ale aspoň to k něčemu spěje.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Asi uz mi z toho cekani hrabe. Slychavam stareho pana. "Co to je za klikyháky ty spratku, tomuhle říkáš Lodní Össein, a to máš před sebou předlohu? Postav na další gömeršaül, 5x smazat a překreslit a pak hybaj na týden do skříně!"

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    LADY_MYSKA: Já se zbytečně předem netěším, nejsem pak zklamaná a tolik nedočkavá. Ale já jsem vytrénovaná Martinem :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    NEVADA_: No a, ja se tesim, ze se muzu tesit
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    LADY_MYSKA: Takových termínů jsem už u prodejců viděla...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MOUNTBATTEN: chvilku
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LADY_MYSKA: a tenhle termín tam visí kolik let? :))))
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KAVEN: doctej casu, vse bude i bez obeti
    Mycelium VI: Vrstva ticha - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/226662/mycelium-vi-vrstva-ticha/
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    KAVEN: Víš, já mám pocit, že si stejně počkáme tak nějak 10 let no a do té doby už zapomeneme, že nějaké mycelium vůbec bylo a bude to zastaralé a nebude potřeba to číst.... Tak nač nějaké zvířecí obětiny....
    ... dnes jsem vyčistila klec našeho křečka, nasypala jsem mu 3 mističky nejrůznějšího žrádla, to si pečlivě nanosil do záchodku, protože do domečku nemohl, kvůli narvaným kapsám neprošel dveřma...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BALAENA: Nebo Kamëlë - břidlicová kachna . Není to tak úplně ono, uznávám
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KAVEN: no to nevím. už když se zamyslíš nad archetypy... dovedeš si představit čarodějnici s černou kachnou na rameni?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Ale byly dvě, na váhu to je víc ... Jen nevím jak to dopadne když se porovná spirituální význam kachny a kočky
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KAVEN: kachny se nepočítají
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam