• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    VANEK: Tak ale tu už BRAMBOREENA má jistou. Teda aspoň moji důvěru má určitě. Šestka vyjde už co nevidět a na sedmý a osmý díl se už teď těším, jak se budu zase těšit. ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    STARE_CASY: Prostě kdo dřív získá důvěru :-)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BOB_GALLOWS: Uz koukam ze si nic nepamatuju, asi to zacnu cist od zacatku a akorat to doctu kdyz vyjde posledni dil, nebo jsem moc optimisticky a mam jeste pockat?

    A ted jsem zjistil, ze jsem mel kolegu ktery se jmenoval prijmenim Uudmäe. Je to bezne estonske (trojskokanske) jmeno

    https://www.google.com/search?q=Uudm%C3%A4e

    (mäe je estonsky kopec)
    https://www.google.com/search?q=-m%C3%A4e+in+estonian
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BRAMBOREENA: hele zase vocamcad pocamcad! =:(
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    BRAMBOREENA: počkej, ale ten už vládu má a spokojeně vládne (teda maká, jak on říká). :P
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A ještě pořád můžu závodit s Babišem, jestli dřív sestaví vládu, než já to dopíšu. Tady mám náhodou dobrou šanci vyhrát...)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    IDLE: Jo to mě napadlo hned jak jsem to odeslal. :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    DELLAMORTE: "Vydat jen půlku a zbytek prodávat jako DLC" - tomu se říká "trilogie", ne? :)

    A s elektronickými knihami by šlo patchování docela snadno.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Nj jenže oni to můžou "opečovat" dodatečně, to u knihy je horší. :)
    Mohl by to být zajímavý experiment vydávat knihy, jak se teď vydávají hry. Poštou dojde obálka s instrukcemi typu: Vytrhněte si stránky 128-130 a místo nich si vložte tyto, potom mezi stránky 327 a 328 vložte stránku 327a.
    Nebo vydat jen půlku a zbytek prodávat jako DLC.
    GALE
    GALE --- ---
    BOB_GALLOWS: Třetí kniha, kolem kapitoly Jaro v Tivoli.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: Aš-šád se před koncem příšerně opije třicetiletou single malt whisky a vyžvaní na sebe úplně všechno.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Mimochodem... za deset minut zmáčknou v Severní Koreji Ústředí Warhorsu velký červený knoflík RELEASE, čímž vyjde Kingdom Come a bude to definitivní, že manžel to stihnul dřív než já.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BOB_GALLOWS: To bylo nejspíš těsně potom co zabili Ëltaühl, když Kamëlë utekla s fotkou jí a Gilese. To je poslední třetina trojky. Ale všechno se tam určitě nevysvětlí, protože to, že má dopis vlastně v hlavě, zjistí Lucas až v pětce.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ARGANNAH: nebo O. S. Card, když napsal Enderovu hru ještě jednou z pohledu Beana – Fazolka...
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    tak si davam retrospektivu... nevzpomene si nekdo na dil a stranku, kde jsou krutohuste popsany vsechny promyslene vrstvy okolo dopisu od Stareho Pana? Jak vlastne vedel, ze Pinky bude fail, a proto milion dalsich alternativ...? :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Celé Mycelium ještě jednou v ich formě v Aš-šádově pohledu včetně deleted scenes. Když může Hollywood a EL Jamesová, může Bramboreena taky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: To je takové to "Direktor vám podřízne hrdlo"? No to by šlo...
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Neškrtat, ale vydat jako Director's Cut. To je teď velmi populární.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    UNREALONE: autor obálky doesn´t like this ;)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    BRAMBOREENA: Neškrtej nic, aspoň bude materiál na sedmičku :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam