• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Hle, co si dopřávají v Maďarsku (omlouvám se za kvalitu fotky, cvaknuto nechytrým telefonem).
    68212206328942516805.jpg
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GROBENIUS: tož eliminoval účinky houbotoxinů...
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Tady je vše pěkně pohromadě, houby i Bruntál:
    Houbař přiznal pivo a půl. Naměřili mu však 8,83 promile, patrně nový český rekord - Echo24.cz
    https://echo24.cz/...houbar-priznal-pivo-a-pul-namerili-mu-vsak-883-promile-patrne-novy-cesky-rekord
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Jako upřímně řečeno, psát konec obří série a nemoct přitom zasáhnout do toho, co se už stalo - to ti fakt nezávidím. Zrovna teď jsem na tebe myslela, když jsem přes léto cosi freneticky smolila. Ani se nedivím, že to tak trvá.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: No je to tak. Kult to je. 2000 prodaných výtisků od kusu. +/-. Jednička nám čerstvě přelezla tři.:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: ... a v té velekultovní velesérii budou vystupovat össenské velekněžky, zatímco v pidikultovní jenom pidikněžky. :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Taky jsem na to koukal :-) No ale co chceš, ještě to není dopsaný; až bude v regálech n-tá edice k dvacetiletému výročí série, bude to třeba už VELEKULTOVNÍ :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Den, kdy se člověk doví něco nového, není ztracený.
    Dnes jsem se naučila nový literárněvědný termín: PIDIKULTOVNÍ SÉRIE. Zdroj: FB Fantastiky v Argu. :D
    Rë Pidikatlüx... no tak jo. Sama bych to neřekla líp.
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    BRAMBOREENA: jako že nebude pod letošní stromeček?
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    VANEK: že ti dám palec dolů? Huš! Pryč! Kšc!
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Usekni sedmý díl (co je dost dobré pro GRRM...) a černý Petr bude zpátky u Cornholia ;)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Argannah má pravdu.
    Znamená to jenom, že teď už nemůže nikdo nadávat Cornholiovi, nýbrž jenom mně.
    Ale nedělám to naschvál, abych všechny štvala; fakt ne. :(
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    CORNHOLIO: Máš naprostou pravdu. Když jsem obrázek podrobil střapečkovému testu, uznávám, že jsem se mýlil.
    LASHANA: Tam bude asi nápis.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    LASHANA: To teda obávám se neznamená.
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    hmmm dobré to je, jen mi uprostřed pocitově něco chybí... ale je mi to fuk, protože to znamená, že budu brzy mít něco na čtení :-) juchů...
    TOM
    TOM --- ---
    MOUNTBATTEN: spíš Aštar, ne? :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    KAVEN: o capoeiristech slyším poprvé, přiznám se, ale co jsem koukal na to video, capoeiristi mají v pase střapečky. Má tam snad Aš-Šád někde střapečky, ptám se?
    MOUNTBATTEN: tak tak:)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KAVEN: mně se zas vybavěj takoví ti přírodní muži s duchovním rozvojem, tantrici, guru Jára...no a to je i to, čím je pro mne Aš-šád :)
    GALE
    GALE --- ---
    KAVEN: Aš~šád jedině v bílé!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RIP: To je další úroveň kontrastu ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam