• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    EDERA
    EDERA --- ---
    SHADOWALKER: Klidně převezmu. A navíc by to byla záminka se s Tebou vidět.:-)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    GENTIANA, EDERA: Kdybych se tedy mohla přidat s dvěma? Furt to tu někdo vynáší do nebes... A pokud by Edera byla ochotna mi je převzít, nevím, jak budu v neděli stíhat.
    EDERA
    EDERA --- ---
    GENTIANA: Čokodortíčky s mořskou solí, tři a půjdu pro ně lán světa. Strašnice jsou to nejmenší.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    EDERA: fajn, kolik, čeho, kde to seženu a přijedeš si pro to v neděli večer někam ku Strašnicím?
    EDERA
    EDERA --- ---
    GENTIANA: Aspoň jeden!
    Onehdá jsem byla v Brně, nějaké jsme sehnali, ale nebylo jich dost.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    V neděli pojedu z Brna do Prahe, kdože chtěl nějaké ty dortíčky?
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    FIFI: Ahoj Milado,
    v tiskárně asi potřebují plánovat a já jim řekl, aby mi to vytiskli, dokud ještě berete před Vánoci knihy do prodeje.
    Do kdy to asi bude?
    Zdeněk
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DRAGON: hmm, ale v případě ebooku to moc nepřipadá v úvahu :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Je to jasný, odtud vzejde ta část civilizace, která přečká do 26. století.

    No a my bychom měli tuto ulici pečlivě sledovat. Až bude přejmována na "Össenská - lodní", bude to znamení že ONI začínají mít navrch.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak prý bitva u Terronu. Přesně před sto lety. A já pořád proč se v Myceliu mluví terronsky...

    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: uz dohanis Martina skoro :) si pamatuju, ze kdyz jsem zacal kupovat mycelium, tak uz byla pentalogie dokoncena :) se aspon hlasilo vsude :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NEVADA_: Houba se jeví dosti odolně :D
    ARGANNAH: a čím víc o tom přemýšlím, tím je to lepší nápad. Někde mám rozepsanou postapokalyptickou povídku o Össeanech kolonizujících Bruntálsko, asi se k ní vrátím.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Všechny na Mars!
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Chudák houba.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BALAENA: No, sežrala by ji, co má bejt.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ale Akkutlixovi bych ho přála!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    GENTIANA: potřebuje ale houba sex s Fionou?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ARGANNAH: Fiona potřebuje sex s houbou. Nebo s Akkütlixem.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    DRAGON: Tyvoe když to tak čtu, já ten poslední díl snad ani nechci. Uspořádáme myceliologickou konferenci, kde místní experti na Mycelko navrhnou deset různých možných konců, každý si vybere ten, který se mu nejvíc líbí (u mně to bude ten, kde Aš-šád chcípne příšernou smrtí a Fiona konvertuje k nějaké extrémní evangelikální sektě), a půjdem domů. A chudák Bramboreena bude mít konečně klid.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    když to tu tak čtu, má vize 2019:

    "Šupinky ze stránek se mu zadírají pod nehty. Málo! Nestačí to! Ještě, ještě víc! Rozdrásá si ruce. Pak si rozdrásá hruď. Pak si rozdrásá břicho a přirození. Jako na struhadle. Jako při souloži. Sem a tam v divokém chvatu. V záchvěvech omračující slasti se kůže trhá o povrch tak dlouho a tak toužebně očekávané knihy... krásně a lehce, jako když se žárem odlupuje lak.
    Krev se vsakuje do vláken knihy. Vlákna knihy se vsakují do krve.."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam