• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ROMI
    ROMI --- ---
    scifi a fantasy je pro maly decka prece :) to vi kazdy :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RICARDERON: Kosmas?

    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MOUNTBATTEN: a to jako kde konkrétně?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Proč je vlastně Mycelium zařazeno do kategorie dětské literatury?
    sci-fi a fantasy / pro děti a mládež

    Teda ono obecně, několikrát jsem si v českých (e)knihkupectvích všimla, že když je kniha zařazena pod SF, že je zároveň v dětských, ačkoliv příběh nebývá uplně plytký, mívá nějaký filosofující přesah a příběh obsahuje i nechuťárny (znásilnění, vydírání, krvavé popisy).
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ROMI: Houby.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FIFI: Nene. Jen si pamatuju, jak bloudil jako šedivej přízrak po chodbách. ;)
    FIFI
    FIFI --- ---
    MOUNTBATTEN: bohuzel termin neznam
    FIFI
    FIFI --- ---
    LIQUID_SOUND: jsem rada, ze jsem spravne odhadla cas dopravy z Horo do Perlovky:)
    OT- to vis, silnoproud mne davno nezivi :)) Hruska by snad mel radost (mel jsi ho?)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROMI: Ale Mlho... BRAMBOREENA (Ale jo, měl bych to přidat viditelněji do FAQ.)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MOUNTBATTEN: mam pocit, ze to je pro ne tady sprosty slovo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICARDERON: co tam bude navic?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FIFI: Tyjo... Teď mi přišla sms, že je to v Perlovce k vyzvednutí. Fakt po čtvrtý odpolední! Dobrý nyxí tamtamy... ;)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FIFI: ty jsi za Argo nebo Kosmas? Jestli Kosmas, nevíš, co ten (e)bůček? :-))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Počkejte na nové rozšířené vydání prvního dílu - s tím čtením od začátku...:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FIFI: mi už dřív napadlo spojit se s nějakým eshopem na knihy, jestli by neměli zájem o spolupráci s cargobajkery, protože v zásadě, hromada knih (samozřejmě zabalených jako zásilky) mi rozměrově a hmotnostně přijde jako docela zajímavý use-case pro cargokola (spolupracuju s takovými šílenci, no původně z jiného důvodu, ale to jsem tady asi ve špatném fóru, co :-)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FIFI: Já mám pocit, že si z těch předchozích dílů stejně už nic nepamatuju, tak docela tápu jak to vlastně budu číst. Ergo nějakej den navíc mě nezabije. ;)
    FIFI
    FIFI --- ---
    LIQUID_SOUND: tak vcera se jeste nevedelo, ze houby dorostou uz dnes. Ja si myslim, ze v Perlovce by to zitra kolem 16 hodiny byt mohlo, ale ruku do ohne za to nedam.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FIFI: Objednáno včera na Kosmasu, ale napsali mi, že v Perlovce 23. 9.
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: nema:) mame flotilu aut :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam