• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: jen dodam,ze nyx neni uplne skryte doupe :) aby ses pak nedivila nekdy :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: Je to naprosto bozi a uz se na to tesim!! Uz mam vyhrazene i misto v knihovne :)))
    JONY
    JONY --- ---
    BRAMBOREENA: takže šestka v pevné vazbě teprve bude?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MOUNTBATTEN: co s ebůčkem... já prostě nechápu, proč to nejde objednat jako pořádnou poctivou dardskou desku, kterou bych si dal
    pod oltář, teda ehm, chci říct...
    pod polštář
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A dostala jsem dneska jako dárek houbičkový obrázek, je to od Terezy Krajňákové (mladé výtvarnice, kreslí komiksy apod.), tak si střihla i Bramborýnu :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MOUNTBATTEN: :D To zní děsivě, ach ta zodpovědnost! Že bys kvůli mně zůstala nevinná panna? :D Ne, vážně, zrovna tady dneska kontroluju další korektury, přehazujeme si to v několika krocích (redaktor-já-grafik--redaktor-korektorka-zase já...), dneska s tím už věru nikdo nepohne, jsou na veletrhu, ale některé z těch pevných svazků určitě do vánoc budou. Ovšem kdy budou komplet všechny, to je otázka, protože jen to fyzicky přečíst chvíli trvá a lidi z toho řetězce to musí dělat sériově, ne paralelně. No já se taky vdávala v červnu, to je celkem dobrej měsíc na svatby :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ❤️❤️❤️

    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Včera jsem byla na Světě knih.
    Roh Argostánku zabírá Mycelium. Bichlička je to tlustá, písmo jako blešky....měla jsem cukání, ale já čekám na ten dobře prorostlej krvavej (e)bůček!!! :-(
    A tištěný, až vyjde celá osmice v tom pevném obalu
    Hele Bramborreno, za kolik let to asi tak bude?
    Můj drahý si mne totiž ještě nevzal za ženu, letos se vymlouval na covidový uzavírky a včera přišel s tím, že až mne bude žádat o ruku, tak místo snubáku, mi dá osmici v pevný vazbě! Uáááá, já se nikdy nevdáááám, béééé :-(( :-))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN: to vám nezávidím, teda. každopádně to vypadá na moratorium na spoilery ještě aspoň týden :-/
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    XCHAOS: Někteří z nás nebydlí v Praze, a musíme čekat až knihu dovezou do zapadlého Trutnova.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Hmm, to tu fakt nebude nikdo, kdo to hltá tak rychle jako já, abychom tu tantric-fiction mohli zdrbnout? :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Jeste par hodin a bude ma!!!:)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: koberec :)))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: co je konerec?
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: Tak jsem myslela, ze rano prijdu a konerec tam bude.

    Opravdu tam nebyl a ta fotka je jeste lichotiva, v realu to je jeste prisernejsi.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Jeden spoiler - úplně v něm vidím svoje zdejší úvahy :-)
    těžba drüeinu pomocí bezpilotních sond techničanů selhává!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak už mám svůj výtisk z Kosmasu na Letné... jen tak, bez rezervace.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    KASUMI: taky akorát finišuju a krásně jsem to i od posledně stihnul zapomenout :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MOUNTBATTEN: No jak koukám na https://www.kosmas.cz/kategorie/, zřejmě existuje jedna sci-fi normální a druhá jako podkategorie dětské a snadno se to splete. (A jen ať se frackové vzdělaj, jak to chodí ve vesmíru, to jim neuškodí!)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    finisuju posledni minuty 5 dilu.. (uz asi po treti :D).. skvele mi to vyslo.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam