• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Kdy vyjde sedmička?
    MYCROFT_SK
    MYCROFT_SK --- ---
    ratam ze do piatku je to aj v Košiciach
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: To je jak sledovat postup pandemie! Houby se šíří, už je to i v Trutnově, spas se, kdo můžeš! :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    KAVEN: teď jsem Ti to chtěla napsat, už to je i v Trutnově :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    FIFI: A vono fakt! Manželka už knihu koupila, teď jen musím vydržet až přijede domů :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BUBLINATOR: Vytiskli jich nepočítaně!
    FIFI
    FIFI --- ---
    LIQUID_SOUND: OT, jestli mas rad Zimbarda, tak dnes vysla novinka: https://www.kosmas.cz/knihy/296453/nesmelost/

    Stejne je to zvlastni, po takove stredni skole se sejdeme tady u Vilmy :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ech! na manzela jsem zapomnel - promin Martine!! :O)))))))))))))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    hmmm!! tak ta Vilma nejen ze tu ma poruce nakladatele a ilustratora ted uz i distributora... :O))
    full asistencni servis!!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    FIFI: Pane jo, to je servis :-) V tom Trutnově by to měl být Kosmas. Dobře, díky za info, pošlu tam manželku :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    KAVEN:
    KAVEN: v prodejně KOSMAS Trutov zítra. Byl veletrh a dnes je svátek, všechno má zpoždění, bohužel.... PPLka přes víkend a o svátcích nezaváží.

    /nevím, tedy přesně, zda čekáš na KOSMAS nebo na jinou prodejnu v Trutnově?/

    Sledování KOSMAS prodejen je možné zde: https://www.kosmas.cz/knihy/226662/mycelium-vi-vrstva-ticha/ - tlačítko rezervace na prodejně.

    Ještě máš kousek Vrchlabí, tam by to mělo být také, knihkupectví U Krumlů (tak do konce týdne).
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    MYCROFT_SK: Můžu tě uklidnit, že k nám na divoký sever Čech to taky ještě nedorazilo. Že prý "zatím je Mycelium jen ve velkých městech" ... a Trutnov holt asi není velký dost. Prý možná v pátek to tu bude, tak uvidíme. Beru to stoicky a z eshopu neobjednávám; po těch letech mě už pár dní čekání nezabije. Aspoň se letos nevyboural náklaďák s centrální dodávkou, jako tomu bylo u pětky.
    MYCROFT_SK
    MYCROFT_SK --- ---
    akurat pozeram, ze megaknihy za 14,77 + 0,99 doprava +0,49 balne = 16,25€ a dodaanie do 3 dni
    kamenne predajne ak oPnata Rhei to nemaju vobec v ponuke.
    martinus 19,57€ dodanie do tyzdna, gorilla 19,04€ dodanie 7 dni
    argo v kosmasu 488 Kč, co je pri dnesnom kurze 25,43 = 19,19€ a kde je este doprava
    luxor 390 + 49 doprava=439Kč=17,23€
    ceske megaknihy 358+49 do 3 dni = 16€
    podla mna dost rozptyl. idem na tie Megaknihy slovenske teda.
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Práve jsem zjistil, že informace o počtu výtisků se mezi nakladateli považuje za obchodní tajemství. Přesto bych se zkusil zeptat, jaký je náklad?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FIFI: jj dneska jsem teprv vyzvednul
    FIFI
    FIFI --- ---
    LIQUID_SOUND: To je z te Perlovky?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Tak už konečně taky mám. Nadto v docela slušný společnosti. ;)

    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    BRAMBOREENA: zjisti kolikrat to musime koupit, aby na to kyvli :) dalsi audio rozhodne chceme!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: zrovna mycelium je jedna z nej audioknih, co jsem mela moznost poslouchat a musim rict, ze mi to ted kazdy vecer chybi, kdzy mam zas doposlouchano
    to, jak se tam stridaji vypraveci a to, jak to fakt prozivaji, je naprosto skvely
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRAMBOREENA: to spis pro okoli hledajici darek pro me :D ale staci mi i vedomi, ze nadeje rozhodne stale zije. nemusi to byt hned na vanoce :) diky za info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam