• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kosmas mi na dotaz po bůčku již odpověděl:
    EKNIHA BUDE ZA CCA 2 TÝDNY!

    (jako příliš mne nepotěšili, doufala jsem, že už tydle "hájecí lhůty" jsou pasé, navíc Mycelium ekniha bývala souběžně s print:-( No ale minule, když jsem se kosmasu ptala na jinou eknihu, dostala jsem dost nechutnou odpověď, ze které vyplývalo, že kdo chce ebook, je zloděj, který hodlá eknihy pirátit a šířit:-(( Nechápu, proč tedy ebooky prodávají, když konzumenty ebooku takhle hned denuncují? :-(( )
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: ale az dilo dopises, rad si to prectu a podiskutuji. :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: myslím, že jsi tady offtopic, tohle je klub o jednom konkrétním díle vysoké literatury! (I kdybych něco jednou napsal, nebudu to diskutovat s tebou a tady.)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: muzes to dohnat i v soucasnym veku, staci se odpojit od socialnich siti a zacit psat. ja jsem si taky splnil sen a odpovedel otazku na to, jak dlouho trva napsat knizni srackovy brakovy scifi az po ctyricitce... a ty bys urcite dokazal napsat dilo, ktere by prekonalo vsechno, co bylo dosud napsano.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Každopádně škoda, že jsem ve dvaceti neměl žádný tak zásadní literární nápad, jako argenit...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RIP: ale byla roztomilí
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    SHEALA: :O)))))))... ted se mi honi hlavou jestli ta RIPova dvojcata jsou jeho vnuci nebo nekdo uplne cizi ...:O)) ...a jestli je nechal uskrtit................
    ;o)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    RIP: dvojčata se skrtila? Vidím že se nenudis.
    RIP
    RIP --- ---
    Solární stroje už máme, jmenujou se rostliny :-) A co se solárních kol týče, tak ta bylA, podobně jako se dvojčata škrtilA :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNHOLIO: o tom ses mohl docist v knizce, kterou xchaos nikdy nenapsal, ale ted si ji vymyslel.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CORNHOLIO: tak solární kola byly původně část zápletky jedné mojí nenapsané postapo sci-fi, jenže než jsem se nadál, tak místo aby moji hrdinové jeli na Bajkonur na solárním kole, tak sem sám jel kolem Bajkonuru závod solárních kol. To je právě to, proč radši nic nepíšu, protože weitreigaes je v mém případě docela silné a nerad bych se v nějakém postapo sám ocit.... pošilhávám po Solarpunku, ale zatím mi to moc nebere a nechci úplně blbou zápletku...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    VYHULENY_UFO: já chci román o kryptošlechtě na solárních létajících kolech!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHEALA: xchaos radeji cte scifi o ekonomii, znas to, nepodmineny zakladni prijem, scifi romany o kryptoslechtach na solarnich letajicich kolech, a tak....
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHEALA: odborný věci fakt ne, ale prostě sci-fi a fantasy dost přelítnu, no :-) ale jako co, ono mi to buď znudí a odložím to, nebo to prolítnu rychle, nic mezi tím :-) těžko budu měsíc po stránkách louskat něco, co mi nevtáhne... no, občas možná...
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    FIFI: Jasně, já si poradím, jen mě to trošku mrzí, protože do Krakatitu chodím nakupovat mnoho let, beru jej jako "moji" SF speciálku, i během lockdownu jsem se je snažil podporovat. Pak člověka zamrzí, že si tam chce koupit něco, co jinde už mají, proto ten povzdech. Velký problém to skutečně není...
    VANEK
    VANEK --- ---
    PIPIN BRAMBOREENA:
    httpss://www.krakatit.cz = distribuce https://seqoy.cz , tam prý jsou na přebírání z Kosmasu velké problémy.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    XCHAOS: hele, dokážeš číst stejným tempem jako Mycelko i odborný věci? Já ne, jestli to nějak jde, tak težce závidím.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PIPIN: Tak to je legrační, normální knihkupectví to vzala na milost, sci-fi speciálka nikoliv? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Tou dobou už se to bude nahrávat na dardské desky, psychotroonická sugesce přece :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: nevidím tam e-knihy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam