• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak budu povídat něco o fantastice v televizi v pořadu Art zóna, 11. 1 - respektive už jsem povídala a jsou z toho nuly a jedničky, právě to tu natáčeli u nás v obýváku :) Tým výsadkářů s kamerou dále přepadne Kotletu neboli Leoše Kyšu, ID HYPERIONa neboli Martina Šusta, Pavla Renčína a Ondřeje Neffa. O Myceliu jsem neřekla nic až tak objevného, při jiných příležitostech už se mi to povedlo zformulovat lépe, ale sci-fi jsem propagovala mohutně a s láskou! :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Otopic, ale hlásit se to musí (a smál jsem se skoro nahlas).
    Holíme všechno, holky! Ladislav Špaček poradí i vaší dceři, jak na dívčí etiketu | Heroine
    https://www.heroine.cz/domaci/6917-holime-vsechno-holky!-ladislav-spacek-poradi-i-vasi-dceri-jak-na-divci-etiketu
    Zájmy a preference středoškolsky vzdělaných dívek na prahu dospělosti jsou v očích Ladislava Špačka hluboké jako silážní jámy, spletité jako mycelium a rozmanité jako podmořská říše. Dívky spolu mluví jako postavy v porevolučním seriálu Beverly Hills kombinovaném s Večerníčkem, harlekýnkami a Sexem ve městě.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Judas fucking Priest! (Cituji z komiksu Velvet zcela případně k poznámkám pod knihou).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tajná fotka z Kosmasu...

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PECA: to by bylo, abych s do protonace taky nezapsal se svou tročkou do mlýna. Mám přímo před očima scénu chrámových intrik na Össe, kde intrikán, tající své psychotronické schopnosti, číhá v úkrytu za dveřmi a praší zezadu přicházejícího velekněze po hlavě dardskou deskou, aby příčina úmrtí nebyla moc nápadná :-) velekněz o něm samozřejmě celou dobu ví, ale jednak taky tají svoje psychotronické schopnosti, takže nemůže dát najevo, že o tom ví... a jednak TOHLE prostě nečeká... očekává pochopitelně psychotronický útok...
    PECA
    PECA --- ---
    XCHAOS: Vůbec bych se neivil, kdyby to bylo i naopak. Vždyť Vilma ty svoje nápady propisuje do protonace už dlouhá léta. To by bylo, aby si nějaký citlivější jedinec nevšiml a nápad neuskutečnil, nebo alespoň nepředal na kompetentní místa... :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    To by mi stejně zajímalo, kolik reálně kolujícího konspira a mašíblu je do Mycelia zakomponovanýho vědomě a kolik nevědomě :-) Cituji: Other secret space programs include the MILAB projects, or “military abduction” projects. Allegedly, there are Moon bases where children are taught telepathy and other occult practices. Kids are abducted by military spacecraft in the middle of the night and taken there. I když celá ta věc s konverzí lunaparku, umístěného na skutečném Měsíci v tajnou základnu, kde se učí telepatie, prostě náhodná bejt nemůže :-) ("Náhoda? nemyslím si!" tady si celou dobu někdo tajně utahuje z konspiračních teorií a předhazuje je nic netušícím fanouškům, co se o takové blbosti jinak nezajímají :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: Covid kosí přednášející tempem dva kousky za den, seznam se trochu setřepal a sesypal a přeskládal, teď je to takhle:

    11:30 Richard Klíčník: Jak se rodila povídková sbírka ROBOT100
    13:30 Františka Vrbenská: Historie a sexualita inteligentních strojů
    14:30 Hlouškovi: Už je to tady (roboti všedního dne)
    15:30 František Novotný: JAK SE MI ROBOTI ZAPLETLI DO GEOPOLITIKY
    16:30 Ondřej Neff: Robotičtí spratci aneb jak to bylo dál
    17:30 Vilma Kadlečková: Chrchel aneb chybějící článek R. U. R.
    18:30 Petr Stančík: O umělé inteligenci
    19:30 Karol Sidon: Roboti a otázka božství
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ricarderon oznamuje:

    Drazí přátelé, Minicon bude.
    Vzhledem k situaci a nejistotě panující jsem se o celém našem počínání šířil velice opatrně, takže to bude spíš vánoční besídka než cokoli jiného.

    Program je domluvený a všichni se tváří (až na kovidujícího Pavla Kosatíka), že přijdou. Pokud nepřijdou, jsou předem omluveni.

    10:30 Richard Klíčník: Jak se rodila povídková sbírka ROBOT100
    11:30 Jaroslav Veis a jeho vzpomínky na roboty
    13:30 Vilma Kadlečková: Chrchel aneb chybějící článek R. U. R.
    14:30 Pavel Kosatík - pro nemoc zrušeno - pokud chce někdo zaskočit, má možnost.
    15:30 František Novotný: Roboti aneb o čem se nám nesnilo
    16:30 Ondřej Neff: Robotičtí spratci aneb jak to bylo dál
    17:30 Emil Hakl: O robotech, životě a vůbec
    18:30 Petr Stančík: O umělé inteligenci
    19:30 Karol Sidon: Roboti a otázka božství

    20:30 konec


    Tak kdybyste chtěl někdo na besídku... :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Rë Akkütlix, moje oči! Pájkou do choroše bylo lidem MÁLO!!!
    Tetovací jehlou do kosti; to letí dneska!

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VANEK: akytlix a basta!
    VANEK
    VANEK --- ---
    AVATAR: V dobré klávesnici stačí písmeno přidržet a nabídne ti všechny možné diakritiky; na PC je to podstatně těžší.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nejdůležitější věci... a tak to znáte

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Z čehož plyne, že je obálka odtajněná a můžu ji sem přesdílet. Mistr Cornholio se překonává, tahle je nejspíš nejúžasnější ze všech. :)
    (A znalci šestého dílu už asi tuší, co je to tam za Loď :D)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Argo sdílí náhledy:

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BRAMBOREENA: ale Akkutlix je jenom jeden!
    (Omluva za to u, ale ja nevim, jak to na mobilu napsat :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Našla jsem össenský chrám! Už ho postavili! Přesně takhle by měl vypadat! Mají ho v Dillí.
    A k tomu mají i devítihranný Akkütlixův klíč a teleport, zvaný Rozcestí devíti barev Hvězdice, s Akkütlixem uprostřed. Ti samí. Baha'í.
    V tomhle vesmíru už se fakt nedá nic nového vymyslet!

    Ale vlastně je to uklidňující. Možná to znamená, že to tu ve skutečnosti dávno bylo.

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    FERRYH: zatím nic, a chcu portobelo. Takový tz velký hnědý žampiony, co je můžeš plnit.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ZUZKAOU: Tak to je extrémně hezký.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam