• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    AUDIAC: uz nevim jak v pocaku ale kdyz uz jsem byl adaptovanej tak jsem mel regeneraci po behani naopak lepsi nez normalne. Prakticky jsem regeneroval vlastne nemusel :)
    Urcite zkontroluj jestli jis dost, viz. cornela. a mozna jestli dost solis?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Je normální, že v ketóze jde do kopru regenerace? Mám za sebou 3 týdny a ze všeho jsem strašně rozbitej. Silovej trénink jsem radši úplně vypustil, ale jdu běhat (žádnej extrém, na kterej bych nebyl zvyklej) a tři dny se sotva postavim na nohy. Lezu na stěně, opět obtížnost pro mě v normě, a dva dny sotva udržím hrnek s kafem...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Jo, mrazila jsem ho. Pak jsem ho před konzumací, rozmrzlý, ztopinkovala na pánvi. Dalo se to.
    ANONYM_CZ
    ANONYM_CZ --- ---
    GEISHA: jo, nebyl s tim problem, u tebe ano?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Já bych potřeboval ještě okleštěnější verzi - nedělá mi dobře mléko, takže bych chtěl keto palačinky nebo lívance bez mléčných výrobků. Possible?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MONROE: zacal jsem spis kvuli ekvalizaci nalady, ale vlastne jsem absolvoval takovy recomp, vaha skoro stejna, ale diky vlastne denni aktivite / posilovani (kruhy a tak) jsem nabral svaly a fasted cardiem shodil tuk. https://www.instagram.com/p/B_vDK-0HgLe/
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MONROE: podle InBody 3% bodyfat, ale to bude trochu error. podle me tak 11.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    AIM_FREEMAN: vpodstate ne, obas si kolem glykolytickyho treninku dam tak 10g carbs v cokolade
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MONROE: mam plus minus kilo uz leta stejnou vahu
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    JUANITA: a děláš nějaký pauzy? děláš carb feeding days? nebo jedeš bez přestávky?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    mne se blizi 5. rok na keto
    VOCKO
    VOCKO --- ---
    Zejtra startuju svoji druhou ketodietu v zivote. Prvni predloni zabrala, tak drzte palce, at tahle taky a at se po ni zase hned neprozeru k tomu metraku, co ted mam.
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    LENNOX: No říkám, mám ještě půlku té krabičky v chládku. Pro odvážnější chemiky, než jsem já :-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    THERIDANE: ty jo, mel si je pozvat na veceri, jeste pred navstevou popelnice :D
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    NAVARA: Tohle mi vnutil marketing košíku.cz, kilo toho není, 4 kila to jen stálo 🤦 ale není to vůbec masu blízký. To radši krůtí burgery :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    THERIDANE: Mana verzi jsem nezkoušel, neb to prodávají nejméně po kilech, ale ty ostatní jsou na tom podobně - někdy poživatelné, jinde ne, v jednom případě jsem ten smrad z grillu dostával týden; ale ani jedno není ani doposud akceptovatelná náhražka burgeru s dobré krávy.
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    LENNOX: Seznam ingrediencí je jak od výzkumné skupiny Pejsek, Kočička et al. - nasypali tam fakt všechno, co se dá koupit :-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    THERIDANE: mam trochu podezreni, ze i ten kompost to vyplivne :D sice pisou "nutricne kompletni", nicmene ve skutecnosti to bude poslepovany z proteinovyho izolatu, rostlinnych tuku a hromady nejakych podivnych aditiv, takze ve srovnani s realnym hovezim masem nutricne na hovno a jeste se to ani neda zrat :D

    no ale az to soudruzi vychytaj, tak tuhle budoucnost si s radosti necham ujit.

    001764 [Scene] Looks like meat.. 1984
    https://www.youtube.com/watch?v=TBZcCWjFhTI
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    Malá recenze... :-D makra mají slušný, ale že to chutná jako hovězí maso je nesmysl. Když se přes šílený množství umělýho kouřovýho aroma dostane nějaká chuť, tak je to něco mezi ovsí, oříškama a hrachovým proteinem. Má to ocas jak müsli. Nedokázali jsme to nikdo sníst :-D

    Jestli jste někdo na Kladně, mám ještě dva (syrový) kousky v ledničce, tak se stavte než to zakopu do kompostu :-)



    KRISKA
    KRISKA --- ---
    pecu vajicka snih/zloutek zvlast s orechovou moukou a chova se to skoro jako piskot, to je asi moje nejoblibenejsi buchta, a hlavne zustava celkem nadychana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam