• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TODESKINGOutsourcing
    Sdílíme rady kde, koho a za kolik najmout.

    www.elance.com
    www.odesk.com
    www.peopleperhour.com
    www.freelancer.com
    www.guru.com
    www.fiverr.com

    atd...
    rozbalit záhlaví
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    My snima mame povetsinou smlouvy, a mame vzdycky nekoho v zaloze, takze se to vyresi vetsinou rychle, jen se probojovat k tem par jednotkam kvalitnich lidi trvalo...
    Pouzivame cca 30lidi a ztoho mi rukama proslo tak na 400-500, coz bylo fakt sileny.

    Problem ty asie je dochvilnost a dotahovani projektu do konce, jakmile je pri tom udrzis tak vcelku fungujou. Mam vyhodu ze mam par lidi fyzicky v asii/usa a celkove po svete, takze vsem hnedka na zacatku naznacim ze kdyz budou delat prostoje tak je prijde kolega druhej den profackovat :D No a ono to funguje docela :)))


    TODESKING: hodne dobry ceny jako :D
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    LUBANCZ: Doufám, že nejste až takhle drsný

    TODESKING
    TODESKING --- ---
    LUBANCZ: Hehe tak to je dobře, já mám blbý zkušenosti hlavně s Filipíncema na grafiku nebo na video, prostě se den před koncem projektu vypnou a sou vypnutý, stačí jim záloha, ale pořád lepší než Indi, to už musíte bejt tvrďáci vysvětlit jim, že je něco špatně, tak aby to pochopili:)

    Bejvalá Jugoslávie se hodně rozmáhá na outsoursc webech, najímal jsem jednoho Chorvata a byl perfektni,ale odpadl, protože chudák neměl na 64bitovej komp , teď už všude vidim jenom Srby.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TODESKING: ale frci :)
    nejvic se nam vyplatily graficky designeri na smlouvu z asie, programatori z indie (ikdyz ta v poslednich letech dost podrazuje) a nakonec i par ceskejch lidi.
    Problemem je zpravidla komunikace, a dokopat indy k praci, jelikoz nekdy co predavaj za veci, pokud vubec predavaj, to je opravdu na palici :)
    Pokud prepoctu usporu pracovni sily z cn a in, tak v porovnani se stejnejma nabidkama za adekvatni praci sme na stovkach tisic rozdilu..

    Co sleduju posledni dobou, tak docela zacinaj fungovat za penize podobny asii i rumuni..
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    No neberte ho:)

    blablabla
    requirements: AE CS6, Premiere CS6, Photoshop CS6, dropbox, skype
    blblbla



    Mutahir Hassan
    Post Production Artist

    Dear Hiring Manager,

    I am Adobe After effects, Adobe Premiere and Adobe Photoshop.
    I offer you my services.

    Regards
    Mutahir
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    KOC256: Mno, já to tady, ale chtěl řešit poptávku do zahraničí, ne nabídku. Nevím nakolik je v ČR rozšířeno outsourcovaní z Asie atak., možná to tady vůbec nefrčí.

    Žádný nabídky freelancerů z ČR bych bych tu neviděl rád, přeci jenom jsou to líný a drahý kůže:)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jsem cekal kdo si toho vsimne :D
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: v tom poslednim klubu fakt funguje neco jako poptavka / nabidka? :-D
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    Čau, kdyby jste někdo našli kvalitního freelancera, šoupněte ho sem i s nějakym infem, dost často to někomu pomůže, když potřebuje něco narychlo, potažmo není čas na postovani jobu.

    plus všechny další věci okolo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam