• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EZEEDark Souls & Demon's Souls | PREPARE TO DIE! | Bloodborne | Sekiro | Elden Ring | atd | ...aneb umíráme s nadšením
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: Mody taky normalne nehraju, ale tohle je docela cerstvej vitr do plachet.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nevedel jsem ze prekopali i lokace, ale jsem mirne nevstricny k tomu principu modo-predelavky. Nicmene osobni zkusenost takto zprostredkovana me mozna nahloda
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: tys The Convergence zkoušel? je to docela jízda... některý lokace jsou překopaný k nepoznání, a někdy i k lepšímu :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PHOW_SAATCH: do 21.6 casu dost. Do ty doby kazda hra co chvili zkrati to cekani dobra
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Správně bych teď měl hrát půjčenej BB, ale ten ER mod mě tak chytnul, že nemůžu přestat :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: Dal jsem asi hodinu a půl. Nový buildy, zbraně, kouzla, mobky, přeházený pozice nepřátel, upravený dungeony i změny v terénu. Docela legrace.
    AIAX
    AIAX --- ---
    PHOW_SAATCH: Divné. Já Convergence nikdy nehrál s ER, jen s DS3, a tam nic o alfě nebylo. Whatever, hlavně si to užij. Já si DS3 Convergence užil MNOHEM víc než vanillu.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: Hm, tak jsem stáh tu 1.4.1.2 a na uvodni obrazovce je furt Alpha, oznaceni verze je v pravym rohu dole.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: já stahoval ten downloader a ten potáh alphu.. ale teď pod tim vidim 1.4.1.2, ok, dík za upozornění :)
    AIAX
    AIAX --- ---
    PHOW_SAATCH: ER Convergence je pořád v alfě? Cože. To už musí být dávno v 1.0. Nestáhls nějaký špatný soubor?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Staženo, nainstalováno, večer zkusim.

    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Včera jsem konečně nainstaloval DS3, upravil knihovny na uwqhd+cap 144 fps, poladil gejped a došel k prvnímu bosovi, lehce si zaskotačil a vypínal to s pocitem jo ku.va...už je to tu zase :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: absence multiplayeru mě na tom celym mrzí nejvíc, protože to by tu hru vystřelilo úplně do oblak... nakonec existuje/existovalo Dragons Dogma online, ale ne pro náš trh...

    Dragon's Dogma Online - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Dragon%27s_Dogma_Online
    AIAX
    AIAX --- ---
    BIMBAS: Jj, tam ten online prvek je, můžeš si půjčovat cizí poskoky. Proto nechápu, proč nepřidali rovnou plnohodnotný co-op, když už k tomu mají všechnu potřebnou infrastrukturu.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BIMBAS: ne, Dragons Dogma, normálně sis půjčil cizí nalevelenou postavu a tu dál levlil :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja sazel na nejaky DragonAge nebo tak neco
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    PHOW_SAATCH: fakt to bylo v tom prvnim? lol. Ja to hral jen chvili.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BIMBAS: to je právě v DD, že si můžeš půjčit cizího pawna, já to tak dělal... půjčoval jsem si od VIRIKa healera :)
    AIAX
    AIAX --- ---
    BIMBAS: JJ to je fakt bizar, vzhledem k tomu že už tam jsou de facto co-op parťáci a dokonce už to má i netovou infrastrukturu. Nechápu.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    kdyby tam aspon udelali ten system co byl v jine hře (a ted si za boha nevzpomenu kde) ze jsi si mohl vzit jako companiona do grupy kamošovu postavu, když nehrál a tuším, že pak dostal i nejake penize/expy nebo tak neco.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam