• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DO_ITEuropa Universalis IV a jine "paradoxni" hry
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    The Unpolished Gem - The Victoria 3 Review
    https://www.youtube.com/watch?v=68dr_pPlAlw
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Victoria 3 Is A Perfectly Balanced Game With No Exploits
    https://www.youtube.com/watch?v=aN9FwQ6SGSY
    DIOM
    DIOM --- ---
    JULIAN: tak tohle je stejně jen záležitostí MP her, a to ještě vyloženě kompetetivních..na singl jede AI mixed fleets jako obvykle
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    DIOM: no nevim o counterovani mluvili i dřív a nic z toho nebylo. Uvidím až si to zahraju.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JULIAN: hard countery na BB doom stacky, který jsou teď navíc jednoduše přednastavený v ship designeru a nově je na default jen jedna disengage chance, tuším že jen psy jump engine má 2, takže se nevyplatí si nechat rozsekat drahou fleetu BBs

    160 S missile frigates > 20 BBs

    mohl bych dělat doom stacky frigat, ale ty mají zase jinej counter, etc.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    DIOM: co zabraňuje doomstacku?
    DIOM
    DIOM --- ---
    TURBOMATIK: cca za měsíc
    TURBOMATIK
    TURBOMATIK --- ---
    DIOM: zeby cas zapnout stellaris? Kdy to nebude beta?
    DIOM
    DIOM --- ---
    Já to taky koupím, ale jak budu rozkládat čas V3, CK3 a Stellaris, to netuším. :)

    btw. ve Stellaris 3.6 beta jsou moc pěkně překopaný lodičky. Ship designer je konečně user friendly i pro začátečníky a doom stack BB je snad už definitivně mimo hru. Je tam taky celá nová klasa - fregata - taková corvetta na steroidech.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Já do Viktorky asi půjdu, možná i tu max verzi. Sice mě žádná paradox hra zatím nechytla, ale do čtveřice to třeba klapne. Asi mi sedí téma industrializace a ekonomiky.
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    ANTICLOVEK: ze tomu propadnes?:))
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    PROZAC: bojim si to koupit :)
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Victoria 3 release 25.10.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    nový DLCčko do HOI se podle mě fakt povedlo:) konečně se ta Itálie dá hrát.. Švýcaři i Etiopie taky vypadaj docela zajímavě
    DIOM
    DIOM --- ---
    PROZAC: To je vždycky solidní výzva.

    Já mám teď rozehraný vzkříšení Zoroastrianismu, Kurdistánu a následně snad i Perské říše. Jsem tam sám jediný heretik uprostřed muslimských klanů. Je to taková hra na trpělivost, kdy se snažím se natolik nafutrovat penězi a vojskem, abych mohl následně usurpnout titul svému musliskému králi a následně přežil všechny ty svaté války co mi vyhlásí sousedi. :)
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    DIOM: ja se snazim dycky dobyt kingdom of Jeruzalém.

    Teď se mi to povedlo docela snadno, diky kulture, kterou jsem smeroval na rytíře. Jinak vlastne uz jen jednou, kdyz jsem delal achievement reconquista, cimz jsem muslimy oslabil a pak to byla brknkacka.

    Jinak je to fakt těžké:S nebo aspon pro mě
    DIOM
    DIOM --- ---
    JULIAN: presne tak..house head je nejstarsi v prime linii zakladatele
    DIOM
    DIOM --- ---
    PROZAC: tohle je nejvetsi past ve hre, kdyz to hrajes na iron man :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    house head se normalne dedi, jinak to zmenit nejde. dynasty head je nejsilnejsi house head - to muze teoreticky preskakovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam