• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OSCUROWildstar
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    ZACK: ja mam asi tak 35 lvl tak to snad pujde a toho gunera sem hral stejne na pvp
    ZACK
    ZACK --- ---
    MALY_BOBIK: Illium bylo rano narvany lidma, 99% lvl50. Start zony nevim, ale posledni krok vytvoreni postavy dvacet minut nacitani a nic, takze to tam bude asi lehce pretizeny :) Uvidis vecer, rano tam byli jen zvedavy jantari jako ja, co u toho snidali :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    ZACK: GW2 koupis, hrajes to je skoro jako f2p
    SWTOR a jejich f2p model je spis jako koukni a pak hned zapalt. To f2p se neda hrat ...
    Wildstar omrknu vecer az budu doma u kompu :) co mi tam nechali zato ze sem si to koupil a par mesicu i paltil :)


    jinak poulacne to vypada jak ?
    ZACK
    ZACK --- ---
    MALY_BOBIK: srovnava, ale taky nechapu, o cem mluvi, GW2 je naprosto v pohode. Wildstar vypada taky a hlavne mam pocit, ze jako byvaly subscriber mam nejak moc vseho, teda jen 14 slotu v aukci, to neni moc, ale jinak sem nenarazil na zadny omezeni. Kdyz to srovna s Neverwinter nebo kdyz pujdu do extremu SWTORem, tak neni prakticky duvod neco platit.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    RUM: aha ona tam je nějaká testovací verze, to jsem nevěděl. Myslel jsem že srovnáváš hru jako takovou
    RUM
    RUM --- ---
    MALY_BOBIK: free to play verze GW2 je jakési demo
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    RUM: gw2 je demo?
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Pribehove animacky a trailery

    Wildstar Trailer: All 13 Cinematic Trailers
    https://www.youtube.com/watch?v=539r62SO0Ac
    RUM
    RUM --- ---
    OSCURO: díky, možná tomu dám ještě šanci :-)
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    RUM: Ma to byt bez obtizi hratelne ve f2p

    WildStar Is Going Free-to-Play! Here’s All You Need to Know | WildStar®
    http://www.wildstar-online.com/...5-05-28-wildstar-is-going-free-to-play-heres-all-you-need-to-know/
    RUM
    RUM --- ---
    až bude ten F2P, tak to bude na úrovni GW2, kde to je jen demo nebo to skutečně půjde hrát i bez placení s tím, že se budou platit jen kosmetický blbosti?
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    F2P in 1..2..3

    Free-to-Play Checklist | WildStar®
    http://www.wildstar-online.com/en/news/2015-09-25-free-to-play-checklist/
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    OSCURO: az to bude f2p tak se ozvu ;)
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    ICARUS: Moje zkusenosti - Venus Rising - vice casual a vhodne i pro lonewolfy co se pridaji jen kdyz maji naladu
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    OSCURO: dik za nabidku ale asi ji nevyuziji, radsi hraju sam :) spis by to chtelo tip na nejakou guildu, sice jsem si nekam poslal prihlasku ale stale ticho po pesine.
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    ICARUS: Ve hre Oscuro I - rad si klidne poexpim kdyz bude cas nekdy vecer. Dam si charakter na mentoring a jde hrat s nizkym charem dohromady a jeste za to mam bodiky :-)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    OSCURO: ok, zkusim to teda na tom dominionu, ucet, co jsem koupil pri release jsem prodal, takze expim hezky od podlahy :)
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    ICARUS: Dominion vcelku hodne aktivnich,starsich, organizovanejsich. Exile vice chaoticky. Ba Dominion i slusna RP scena
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    OSCURO: no ja prave netusim kde mam hrat - illium mi pripadne jako dost mrtvy mesto v porovnani s thaydem, kde to docela zije. navic mi vsichni rikaji, ze v exile je vic hracu, ale zase v ruznych guild recruitment forech je daleko vic dominionskych guild nez tech exilskych, takze fakt nevim.
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    ICARUS: Hral jsem/hraju na Jabbitu. Dominion komunita porada porad neco, kolem vidim i hodne lidi na mountch z top raidu a s gearem z prvniho raidu. Je pravda ze je lidi i po slouceni na jeden server mnohem mene nez na zacatku, ale doufam v oziveni a slusnou Free to play zabavu aspon na urovni Star Trek Online
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam