• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OSCUROWildstar
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: No prave, hardcore lidi vymreli s Burning crusade a nebo zestarli a novy nedorostli :-)
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    OSCURO: Nj, největší prdel jak razili "ARE YOU HARDCORE?" a pak se ukázalo, že hardcore neni skoro nikdo :D

    Ten nový raid už nevypadá vůbec špatně jen co koukam na jedno video... https://www.youtube.com/watch?v=of74Ym6QhHs ale i tak asi wildstar nebude hra pro mě... Nejsem Rimmer a chci víc tlačítek :D těch 8 tlačítek je podle mě tak ideál na spelly s cd do 15-20s + by se k tomu hodilo dalších 8 s cd 30s-2m. S 8mi tlačítkama a systémem, kde si vybereš ze 20 (30) spellů se nedá vytvořit moc zajimavá rotace, aby zároveň byla variabilní... pokud vim víceméně všechny dpska jeli jednoduchou rotaci vyplácat cd a pak něco spamovat...
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: Nejak podobne jsem zkoncil ja se dvema zlatyma. Nemel jsem hlavne cas projit tim dost tuhym sitem, nagrindit gear a naskillovat milionem chcipani na to ziskat klic pro genetic archives. (Mechari engi-tank) Co jsem koukal na progress guildy tak GA byly ty mechaniky dost vypecene a chtelo to hlavne solidni organizacni schopnosti raid leadera a jeho pomocniku a fakt silene soustredeni vsech. Kdyz bylo pak vic jak 2/3 lidi uz vyskolenych zvladli i s tretinou novacku projit GA nez nastal reset raidu (az k Oghme). Datascape jsem uz ani nezahledl. Ale finala Avatuse dalo asi dost lidi kdy jsem videl kolik se jich prohanelo na special mountu co z nej pada.
    Ono doslo pote k dost velke rade nerfu (nejdriv tech questu na key, itemu, pak sundani raidu Datascape z 40 na 20 man a pod.) ted jeste pry vic jsou vyladene dungy i drop itemu aby byly uzitecne.


    Bral jsem to jako oddech na staveni domku a RP (byl jsem na rp lightspire) a pak jak pridali pribehove single mise - ty me bavili moc.
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    OSCURO: Taky mě odrazovaly zvlášt 20man a 40man raidy, přičemž 20man odemyká 40man a to klade naprosto šílené nároky na vedení guildy... na každý 20man je třeba tak min 23 lidí a pak to slučovat dohromady kdy se pak lidi nepoznaj po hlase, to že na vstup do 40manu musí mít úplně všichni zabitý 20man...
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    OSCURO: Mno já se na to vysral před tím než jsme začli raidovat, měl jsem myslimže dvě zlatý z dungů a pak bylo kurevsky těžký jen sehnat lidi co tím nebyli stejně znechucený jako já + jsem koukal na videa na youtube jak ty bosové vypadaj a to bylo skoro všechno raid na kupě, nějaký dvě tři ability bose a tohle celý beze změny 5 minut... Spellslinger healer btw...
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: Btw, jak daleko jste odprogresovali v raidu? Me jenom udelat (nez to nerfli) vstupni quests pro aktivaci prvniho 20 man uplne stacilo
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: LAS (ability) zustava stejny pocet. K raidum jsem se po pravde nedostal. Ale nevim jak to myslis s temi mechanikami. Uz v poslednim nejvyssim veteran dungu (Swordmaiden) ma final i dalsi docela variabilni chovani.


    Ja si stihl udelat novy char (Chua medic s rp-pribehem) ale kvuli praci zatim sedi v Ellevaru v prvni lokaci a ceka.
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    Změnilo se něco na abilitách class a bossmechanikách v raidech? Já to hrál při launchi a vadilo mi jak málo mám tlačítek (ve jiném nejmenovaném mmo jich mam 24) a jak málo máji bosové mechanik, většinou 3 ability co se furt opakujou dokola, žádný přechodný fáze...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já to zapnula před pár měsíci a po dvaceti minutách se mi vypl počítač.. tak to radši už ani nezkouším :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    ja jsem skoncil u ladeni UI :D a pak to uz nezapl
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ZACK: taky tam mam neco malyho ale na tom hlavnim uz se to uklidnilo. Ptam se kvuli nejaky czsk komunity
    ZACK
    ZACK --- ---
    LIQUIDFREAK: ja na obou dvojkach, na vecne lagy sem nemel nervy
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Zacal sem taky, jabbit server stalker, zatim lowpak. Na jakym servru jste vy?
    ZACK
    ZACK --- ---
    jop
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    jop
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hrajete nekdo?
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    https://github.com/vikinghug tohle jeste fubguje ?
    RALI
    RALI --- ---
    OSCURO: konecne jsem v 30% vyvolenych, diky
    ZACK: diky
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    RALI: Maji problem na charserveru, vcera jsem tez nebzl schopen cely den udelat postavu , presne jak pises jsem se sekl po dokonceni postavy. Nekomu se pry ta vytvorena postava objevila po cca 12 hodinach v seznamu postav, jinym ne. Na reseni pry intenzivne pracuji, postihuje to asi 30% lidi
    ZACK
    ZACK --- ---
    RALI: Pretizeny auth servery, zkus to v rannich hodinach. Ale tohle nebude rozbity dlouho, dneska ma jit nebo uz sel nejaky vetsi server patch.
    RALI
    RALI --- ---
    Ahoj, nemate nahodou nekdo tuseni proc po dokonceni tvorby postavy me to nepusti do hry, respektive se objevi ten loadovaci stit, postava se na pozadi hybe, hudba hraje, ale do hry me to nepusti a kdyz to necham dostatecne dlouho, vyhodi me to ze serveru pro neaktivitu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam