• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy



    Vše, co se týká karavanů a obytných přívěsů - úpravy, přestavby, vylepšeni, montáže doplňku, zkrátka vše kolem šnečích domku.


    Dohady ohledně toho, co se dá tahat s řidičákem sk. B, si můžete odpustit, znění zákona je na nástěnce;)
    rozbalit záhlaví
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    OTAKAR: Jestli prodavas jen kvuli parkovani, nerikej, ze za drobny baksis nemuze byt nekde na zahrade do jara? A na jare za nej dostanes vic nez vysi baksise :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WASHO23: Njn, v létě jsem ho prodávat nemusel. teď musím.
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    OTAKAR: jelikož je do 750kg a hlavně má platnou technickou, tak bych řekl že je cena naprosto v klidu.. naprd je že ses, jak píše Masoo, nerozhoupal k prodeji aspoň v létě
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Jo na sněhu bych s ním jet nechtěl, ale zatím to na sníh ve středních čechách snad nevypadá.
    MASOO
    MASOO --- ---
    rozhodne to zkus samozrejme, tim spis, ze nemas jinou moznost
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: na podzim jo, ale ted uz je skoro prosinec, jakmile zasnezi, tak se asi nebude moc lidem chtit jezdit nekam pro karavan a pak hlavne s nim.... ale to je muj nazor, nevim...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Zase doufám, že si právě leckdo řekne, že na podzim budou karavany levnejší, a ono jo, můj karavan skoro za hubičku :) Každopádně dík za názor.
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: ted neni uplne doba, kdy frci byznys s karavany, good luck
    a pockej, zda se tu jeste vyjadri nekdo s vice zkusenostma
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Právě že ho bohužel potřebuju prodat co nejdřív, nemám kde parkovat. A jsem vnitřně smířenej, že na něm zateču hodně, takže pár tisíc sleva už mě nevytrhne :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: to byl subejktivni nazor, podivej se jeste na ten bazos, jak sou na tom srovnatelne nabidky, taky nezapomen, ze je podzim, no a v neposledni rade zalezi na tom, zda ho chce prodat za kazdou cenu a nebo vyckas...
    ale ja sama jsem nikdy karavan neprodavala, u me na to dojde nejdriv na jare a to stejne nevim, jak, za kolik, jestli a nakonec asi skonci kamosum
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Chápu, já nad tím ještě trochu přemýšlel a dal jsem 23.000,- I tak moc?
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: uprimne bych to za to dat nechtela.....
    MASOO
    MASOO --- ---
    PAPEZ: vcera jsem ho zapujcila do Milovic
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Ač nerad, prodávám karavan. Myslíte, že je cena 26.500,- přiměřená?
    Karavan Beskydsport do 750kg, bržděný - Praha 4, prodám
    http://auto.bazos.cz/inzerat/41599549/Karavan-Beskydsport-do-750kg-brzdeny.php
    PAPEZ
    PAPEZ --- ---
    Zdarec .) shanime na 3tydny karavan?neznate nekoho kdo by zapujcil karavan na prodej stromku v mlady boleslavi?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---

    burning man 2014
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Dotaz: Potřeboval bych do záchodu Thetford C4 nasávací hadičku do pumpy. To co mám nějak pozbylo zpětného ventilu a voda se při stlačení pumpy tlačí zase zpátky do nádrže místo do mísy. Na Karavan.cz jsem to nenašel. Mělo by to být asi toto : http://www.caravanparts.co.uk/images/inlettube.jpg
    FESTER
    FESTER --- ---
    Mk1 UEV 490 off-road camper trailer Conqueror Australia - Toby Bosschieter
    https://www.youtube.com/watch?v=QpauUSmtJmA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam