• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy
    TURBOMRDAC
    TURBOMRDAC --- ---
    Ahoj! Chtěl bych se optat, jestli náhodou nemá někdo karavan k zapůjčení a nebo nějaký tip, kde půjčit. Jednalo by se o jeden měsíc na prodej stromků. Takže žádný popojížďky, ale stál by na jednom place...
    Děkuju
    MASOO
    MASOO --- ---
    na nastence je kontakt na spolehlivych chlapka, ale na karavan je to zbytecny. to ti odveze kazdej.

    Miroslav Rücker
    +420 602 338 806
    20 Kc/km
    http://www.firmy.cz/detail/2100543-miroslav-rucker-velky-osek.html
    FEEX
    FEEX --- ---
    Imho, s elektrikou v pohodě..
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    _A5_: kvuli setreni sem ho vyuzival na casovac a jenom na udrzovani minimalni teploty kdyz sem byl pryc, jinak by utahl v pohode.
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ZELCA: Olejovy radiator to neutahnul [nevytopil], nebo jsi ho moc nepouzival kvuli setreni elektriny?
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    HEINZZ: ja byl letos s izolaci, kamnama na drevo a olejovym radiatorem ve velkym kulataku pichlej na elektrine na zahrade a zadnej luxus to teda nebyl (setril sem elektrinu) _ letosni zima bude ve znameni haly.. Jo a doporucuju uhelny brikety ;)
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    BOYLER: jen si nemysli, KCEmu by stacil , stary stan nebo celta, 1a 1/2 nakupniho voziku, rozebrana spanelska roleta, sroubky nejlepe ze skrine, 1 skutr ....... kleste, platek pilky, vazak s gafou ....... pak se poradne nadechnout
    zmakne ji nez bys rekl " na co to mas" 8-))
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    FEEX: dikybohu mam... = )
    FEEX
    FEEX --- ---
    HEINZZ: no a máš tam nakej dobrej parking? :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    karavany maj prd izolaci, pokud to neni POLAR ( ze severu dobre zaizolovanej od vyroby)
    ale
    _A5_: muzes se zeptat Gesta, bydlel v LT s origo starou "plastackou" vestavbou vis kde
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    HEINZZ: (leltos budu s izolaci a kamnama na drevo a bude to vkliidu, urcite....... = )
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    _A5_: Lonska zima ve spindlu a ja v pomalu nezaizolovanym kulataku v punku a uz bych nechtel ani za prachy. Kamos (JAMES23) s boxem sprintakem a trumy a byl upe vpoho. Byli sme teda pichly na elektrice takze vybijeni baterek probl nebyl...
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    KCE: jsem lama myslim LESH pisu KCE...srr
    KCE
    KCE --- ---
    BOYLER: to je nakej renonc, ja nic nikde nekupoval ani neraportoval..
    _A5_: ja dal jednu zimu, bez kamen na drevo/uhli tezko rict. ale i s nima zadna hitparada teda, znova bych to nechtel. kosa, vlhko, kondenzace, vecne vybita baterka a zamrzajci voda, odpady..
    jo este tak nekde v hale na elektrice by se dalo..
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s prezitim cesky zimy v karavanu? Je klasicka plynova truma dostatecna? Doplati se clovek za plyn?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    WOJTYLA52: id KCE tedka nekde kupoval za pratelskou cenu a raportoval, ze meli jeste nejake na sklade,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam