• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy
    DYNK
    DYNK --- ---
    SHARK: Jo tak, ja to pochopil tak, ze to v anglii jezdilo a prave jsem nevedel podle ceho jsi to poznal.

    To tvoje usporadani se mi libi, ze nemusi clovek na spani nic rozkladat. To je rozhodne plus. Na druhou stranu je to zas prostorove narocnejsi. Ja se bojim, ze jednou skoncim u nejakyho dvanactimetrovyho monstra, abych nemusel delat kompromisy:D
    SHARK
    SHARK --- ---
    DYNK: Tak anglani vyrabeji i pro kontinent, stejne tereba tak adria vyrabi pro ostrovy. Anglany poznas uz podle designu a podle treba sporaku s grilem, maji velkou koupelny a tak, jsou zkratka uvnitr jine nez karavany z kontinentu. Moje rozlozeni treba v anglanu nenajdes.
    DYNK
    DYNK --- ---
    SHARK: Jak se pozna anglan? Mel jsem za to, ze maji dvere na druhe strane (do silnice), ale tohle neni ten pripad.
    DYNK
    DYNK --- ---
    ANDY_WARHOL: Moc pekny! Prekvapilo me kolik je tam mista oproti ctyr/petiluzkovym variantam.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Prave, my vylozene potřebovali bojler na plyn a ta koupelna luxus..
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDY_WARHOL: anglani jsou vzdy fajn vybavene, plyn boiler, sprcha atd, zavidim ten ultraheat, ja jezdim i zimu a topim plynem, utraheat budu v brzke dobe resit.
    SHARK
    SHARK --- ---
    Jedna tematicka z lonskeho leta :)))

    SHARK
    SHARK --- ---
    Jinak mohu vrele doporucit tohoto prodejce, za posledni dva mesice jsme tam dvou kamaradum vybral dva pekne palandaky. Musim ric ze karavany v top stavu, ciste, suche, udrzovane, vzdy sackovou markyzou.

    Aktuální nabídka vozidel | Znacar
    http://znacar.cz/auta/

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DYNK: nz :)
    ja uz projizdim inzeraty pekne dlouho a mozna dnes to konecne prijde
    DYNK
    DYNK --- ---
    Dokud tu bylo ticho, tak se mi docela darilo moje choutky po necem obytnym drzet na uzde. Ted zase projizdim inzerci.. Diky:)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHARK: neska se deme podivat na vaznyho kandidata, tak uvidime
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDY_WARHOL: A uz jsi neco koupil?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    sem se vcera pochlubil v hospode kamaradum a parkovani sem sehnal za par set mesicne :) takze sem happy
    MASOO
    MASOO --- ---
    dycky u nekoho na pozemku, nebo pak v hale
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHARK: ja to tady pred domem asi mit nemuzu, to by mi dali
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDY_WARHOL: hele ja to mam u sveho baraku, ted dodelavam dokonce pristresek vedle garaze aby byl karavan pod strechou
    SHARK
    SHARK --- ---
    MASOO: tak ja to vezmu .))))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Ještě bych se zeptal, jak resite parkovaní v praze nebo blízkém okoli ?
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja uz karavan nemam a tuhle diskuzi sem i nabizela k prevzeti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam