• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BF3 DLC Close Quarters key: BF3E3
    BOD
    BOD --- ---
    tohle je fakt trash
    6APP-5Z37-YV2E-P4NX-5GFD
    6H3B-84NK-YHC6-JE2E-LRFR
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Náhodou, teď sem si zaplaval v bazénu a k manželce se vrátil po půlnoci :D
    BOD
    BOD --- ---
    WIN_KLO: z vděku to spíš odinstaluj:P co se nostalgie týče, já to hrál asi 2h u kamarádky a nechytlo mě to
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Z vděku a z notalgie :)
    BOD
    BOD --- ---
    CUKY: půlnoc je ok
    CUKY
    CUKY --- ---
    BOD: No já sem to nainstalil,l protože to chtěla vidět sestra :) já to osobně vůbec nehraju, abych se přiznal :D

    no jéjej, tak to sem ani netušil, že to BF3 se dá hrát coop, tak to bych do toho i šel, páč single sem sám už dohrál a ten multi mě prostě už neoslovil. Tak když mě dneska brzo padne šichta, tak bych kolem půlnoci byl ready.
    BOD
    BOD --- ---
    WIN_KLO CUKY: jak to můžete hrát : O
    CUKY: http://bf3blog.com/battlefield-3-co-op/
    Battlefield 3 - (Co-Op Walkthrough) Mission 1: Operation Exodus (Hard Mode) w/Commentary - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bhRh2k5wqXA&t=1m10s
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    CUKY: Já to stáhnu, je to dárek od BODa :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    WIN_KLO: No to když na mě vyskočilo, tak sem to rovnou stornoval a nějakou dobu sem vážně přemýšlel nad tím, že to odinstaluju.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Cywe, včera jsem si stáhnul komplet ty Sims3 a teď to tahá 1,3GB update...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Já sem se totiž na BTA vykašlal v rámci Origin hate a teď mě to mrzí :D
    CUKY
    CUKY --- ---
    BOD: No právě, mě to BF3 přijde jak omalovánka, ale tak každé jak píšeš má svoje mouchy, to je jasné. ad ten BF3 má nějakej coop?
    BOD
    BOD --- ---
    CUKY: taky to tak mám, samotný vydržím cca půl hodiny než mě začne ovládání srát, min ty coop mise bych rád dohrál s někým koho znám, arma není tak nereálně přeefektovaná a oboje má mouchy
    WIN_KLO: jak si to mohl nestihnout?:) mám pár klíčů navíc
    CUKY
    CUKY --- ---
    BOD: Jo tak, no tak to zkus zachránit tím reinstallem :) Páč to by byla škoda, kdyby ti to nešlo. Ad BF3 možná teoreticky bych mohl dát, ale nějak mě to po tom co sem hrál Armu neoslovilo :)

    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Brácha hodně hraje BF3: HideSpyVin, já nemám klíč :(
    BTW na Originu mi hodně chybí WarZ :'(
    BOD
    BOD --- ---
    CUKY: musím ještě vyřešit proč mi hra padá:/ zapnu, černá obrazovka a hláška "aplikace neodpovídá", snad pomůže reinstal

    ps hledám další zelenáče BF3 na společné hraní
    CUKY
    CUKY --- ---
    BOD: až teďka sem došel dom z práce, fláknout sebou o čtverhranou podložku spát, další týden, kdyby náhodou, můžeme dát :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    BOD: ne jen ve dvou právě. :/
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Díky moc! Vzal sem si prostřední :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam