• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    BOD
    BOD --- ---
    WIN_KLO: já při tak mizerných slevách lehce odolávám:)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LUDO: Ochrana spotřebitele, víš co? :D
    LUDO
    LUDO --- ---
    LUDO: tak bohuzial oprava, ked som pisal ten post tak som akurat chcel checkoutovat. Lenze Origin je fakt technicky zaostala mrdka a nechce moje peniaze.
    LUDO
    LUDO --- ---
    WIN_KLO: tak ale ne vsetky :), len to pribehove
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LUDO
    LUDO --- ---
    WIN_KLO: hmm, tak som si kupil DLC do Dead Space 3 z Humble Bundlu aby som to mal komplet, well played EA
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    Microsoft: Games for Windows Live service ending July 2014 | Polygon
    http://www.polygon.com/2013/8/19/4637694/microsoft-games-for-windows-live-service-ending-july-2014
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    GFWL bylo oznameno, ze konci ne?
    GAF
    GAF --- ---
    WIN_KLO: jo, je to hodně dobrá hra. A dokonce v tom nejsou žádný ale.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    GAF: No ale dobrý, ne?
    GAF
    GAF --- ---
    Ten Dead Space III... nekonečnej...
    NELLI
    NELLI --- ---
    N0NECZ: mě už teda docela jo. Ale o tom, že GFWL je to nejpekelnější peklo ze všech těchhle pekel, se asi nemusíme bavit, to je ložený :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    NELLI: Tak oni imo už Uplay tlačej docela dost, akorát nemají asi takový problém hodit svoje hry i na STEAM, narozdíl od EA. Stejně většina novějších her, co si člověk koupí na STEAMu, vyžaduje při spuštění login do Uplay a achievy se berou jenom tam. Obdobně tedy jako s GFWL(kromě těch achievů/záleží n ahře), akorát narozdíl od něj mě Uplay zatím nestihnul tak moc nasrat.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LUDO: jen na stažení a instalaci, k samotnýmu hraní hry jí nepotřebuješ...
    LUDO
    LUDO --- ---
    LUDO: alebo teda minimalne instalaciu
    LUDO
    LUDO --- ---
    SHARINGAN: ale Capsule potrebujes na spustenie hier, aspon podla toho jak to GMG na shope pise, takze si bez neho nezahras
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NELLI: brace yourself... Uplay, SEGA Shop, Squeenix Market, Bethesjew קראָם, GFWL One atd atd... nakonec je Steam stejně všechny zničí, ale chvíli nás prudit budou...
    LUDO: bacha, capsule není drm, capsule je jen download manager...
    GAF
    GAF --- ---
    LUDO: aha, tak dík, to jsem netušil. Jinak uplay jsem doteď znal jenom jako "tu podivnou předspouštěcí věc" u HoMAM VI na Steamu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam