• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    KYRBI: Už je to fuč :(
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    http://www.steamgifts.com/forum/aixv1/fifa-12-origin-free/

    Myslím, že by to někoho mohlo zajímat, ale zatím se mi nepodařilo získat klíč, je to extrémně zalágované.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Do 8. května Dead Space 1 zdarma:

    Dead Space for PC Download | Origin
    https://www.origin.com/en-ie/store/buy/dead-space-ANW.html
    BOD
    BOD --- ---
    FRANCIK: možná je zkus požádat o přesměrování na podporu ve tvém jazyce, každopádně to vidím poprvé, mě vždy odepsal čech
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    BOD: No tam Ind v chatu na mě mluvil anglicky, ale nabídky a ostatní blbosti u mailování jsou v jižanské cizinštině.
    BOD
    BOD --- ---
    FRANCIK: zvláštní, mě vždy odepisují v češtině
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Nevíte, jestli podpora na chatu má nějaký provozní hodiny? Už tam totiž nějakou dobu nejde kontaktvat jinak, než mailem nebo telefonem. (Btw mail na mě mluví španělsky/portugalsky) :)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    BOD: Dík. Ještě jednou to zkusim přes Pradeepa, a kdyžtak tam napíšu. :)
    BOD
    BOD --- ---
    FRANCIK: napiš na customerexperience@ea.com hodil jsem to na nástěnku, určitě se toho časem sejde vícero
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHASHA_KRASTY: už nějakou dobu neposílám EA peníze, takže nevim jak se to kde pohybuje, ale kdyžtak na GMG je -7€ sleva pod Q7FNTM-F5JQLJ-KVBOA7
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Mam otazku: co Titanfall? Kde je nejlevnejsi? Mmooboost, key4you a podobny gaunery se me moc podporovat nechce... to je opravdu nejlevnejsi na GameFly?
    IsThereAnyDeal.com
    http://isthereanydeal.com/#/page:game/info?plain=titanfall

    Kde vsude vlastne nakupujete pro Origin mrdku?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Tak anabáze pokračuje. Když se snažím Alenku spustit, vyskočí mi aktivační otravnost, kde musim zadar CD-KEY, jelikož si to neumí na serverech ověřit, že hru vlastním. A když zadám klíč, co na Originu je, tak mi to hlásí, že ten na aktivaci použit být nesmí. By se na to jeden.... A pro jistotu nefungujou ani fóra. Tentokrát už to bez podpory nezvládnu.
    LUDO
    LUDO --- ---
    FRANCIK: coz je pravdepodobne to co by ti poradili :D
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Nemam náladu se s nima dohadovat. To radši stahnu znova.
    BOD
    BOD --- ---
    FRANCIK: maj fakt kvalitní podporu, jestlis to nevyřešil tak jim napiš
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Tak po 2 měsících nespuštění Alice: Madness returns se Origin rozhodl, že hru nemam co hrát a hlásí, že neni naistalováno. A pro jistotu smazal i savy v cloudu. Ještě že na počítači mi je nechal.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Dnes na všechno neuvěřitelně nahovno sleva 50% s kódem LOVE.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Máte někdo NfS: The Run? Chtěl bych více kamarádů na porovnávání. Kdyžtak si mě přidejte. (paprikodlak)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Origin zjevně cílí na vyspělý zákazníky. Reklama z Redditu:

    Ours is longer! Some End of the Year sales are already over, but you’ve got until tomorrow to save with Origin. Don’t wait, time is running out!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam