• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Čeština na orginu není nadále podporována... WTF
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    IMOLOL: Určitě nějaký session pass bude. Pořídil jsem si CoD Ghost server max pro 6x6 lidí a grafika to bych blil. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IMOLOL: cod má tři tisíce dlcs, což je lákavé. když jsem hrál párkrát cod: mw3, tak jsem si připadal jak v blernsballu z futuramy :) zkušenost za pár dolarů. ale nejsem klasickej hater, jenom je to na moji citlivou osobu moc zběsilé
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PETRPEDROS: cod premium edice nemá, nebo jo?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PRAASHEK: Tohle by si call of duty nedovolilo. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to bys mohl říct i battl3, kterej byl taky zdarma po čase :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    A další DLC zdarma už chybí jen jedno a kupovat premium byla blbost....

    On the House - Download Free PC Games | Origin Games
    https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BOD: Myslím teď když je 75% sleva
    BOD
    BOD --- ---
    N0NECZ: 4ka, premium je dobrý, ale slušně si zahraješ i bez něj
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    N0NECZ: Za mě mnohem lepší a hratelnější než COD které stále stojí 50e tak tohle jde každý rok s cenou dolu.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    N0NECZ: Hele šel bych určitě do BF 4 je to nejhranější z celé serie a koupit určitě ktomu premium teď ve slevě tě to vyjde cca do 30e Pokud nejsi nijak zvlášť fanda těhle rychlejch stříleček kup si jen základ a pokud tě bude bavit časem si kup Premium... Jinak teď máš jedno DLC z premia free takže základní hra + jedno free dlc... Lidi hodně neuznávaj konzolovej port BF Hardline, je tam méně map jak v BF 4 skoro žádná technika oproti 4., ale mapy mě osobně se líbí mnohem více. Bohužel na PC se moc premium nehraje. Já si ho koupil a jedou se z toho bohužel hlavně dvě mapy a pak jeden nebo dva servery 64 z dlc.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Hele jak to je vůbec s tím BFkem (3,4,Hardlline)?
    Fakt se v těch jejich edicích nevyznám. Jakože....asi uplně complete to výjde stejně na strašnej balík co (kterej ještě nejde celej asi koupit a musím kupovat po částech)?
    A má smysl mít vlastně jenom základ? Nebo si s ním už na MP neškrtám? Případně už si po nějakym tom roce atpod neškrtnu ani bez těch boosterů nebo co to maj?

    Fakt mi chybí stará doba, kdy byl prostě BF2, potom případně přibyly nějaký mapy a když už věděli, že nebudou po dvou/třech letech nic vydávat, tak udělali kompletní verzi se vším všudy a nazdar bazar. V tomhle se nevyznám.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    IMOLOL: Tohle už je druhý DLC za poslední dva měsíce tak mě to trochu zneklidnilo. :)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PETRPEDROS: jestli myslíš, že ti dají zadarmo i ostatní DLC, tak jsi hodně naivní.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nebo to je možná cena už na další dobu, ale když si vezmeš CoD tak to s cenou nejde dolu jak je rok dlouhý natož aby dalo něco zdarma.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    IMOLOL: TeĎ v 70% slevě ano, a nebo si to nazbírej po měsíci zdarma.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Sakra to není možný, pak pozbývá si kupovat Premium za 50e

    Battlefield 4 Second Assault for PC Download
    https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-second-assault
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Akorát jsem koukal dnes ráno a vypadá to, že s updatem se mi zase něco pokazilo, takže se mi nechce načíst store.
    Já chápu, že i steam měl na začátku problémy, ale kua, už je tady s náma Origin pět let a po té době už byl Steam docela stabilní systém, kterej plnil svůj účel dobře. Proč se u Originu musim vždycky bát, když na mě vyštěkne tabulka "Client update available. Update now".
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Slevičky

    Infinite Gaming Sale | Origin Games
    https://www.origin.com/en-ie/store/deals/sale/infinite-gaming
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam