• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NOMAADSplitboarding. Backcountry addiction
    Místo pro všechny kdo vědí že ten pravý snowboarding najdou za hranicemi lyžařských center,pro ty kteří nechtějí platit za permice,pro závislé na prašanu,pro ty co si přičichli k tomuto rychle rostoucímu sportu...Výbava,terény,fotky,videa,bezpečnost,tips n tricks.
    rozbalit záhlaví
    OT_
    OT_ --- ---
    VIRUS31: no tu bych si rád právě nechal jako kompletní náhradní:) Ale z té zlomené by ty díly určitě šly kanibalizovat.

    V US ti prý Black Diamond pošle náhradní díl, v Evropě jsem se toho bohužel nedopátral (ale zase tak důkladně jsem se po tom nepídil, potřeboval jsem to asap, tak jsem prostě koupil nové hůlky:)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    OT_: jj to je ona. Tu nezlomenou pouzivas?
    OT_
    OT_ --- ---
    VIRUS31: Black Diamond? Mám jednu zlomenou, na náhradní díly asi ideální.
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Nevali se nekomu z vas doma 1 skladaci hulka - Compactor - kterou uz nevyuzijete? Vypadl mi na ture z jedne plast, co spojuje 2 dily.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    PEPO: Uz jsem ti psala do zpravy, ale hodim to i sem verejne. Zura Phaliani je skvelej guide a dobrej clovek.
    PEPO
    PEPO --- ---
    ARNAL: budu rád!
    ARNAL
    ARNAL --- ---
    PEPO: letíme v sobotu mohu se pak se podělit o informace
    PEPO
    PEPO --- ---
    čau, nemáte někdo prosím reference na ubytko/guida v Mestii - Gruzie?
    PEPO
    PEPO --- ---
    Pár fotek z lavinového kurzu v Kolm Saigurn 2 týdny zpět...







    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SUVA_: ?

    ;)
    (mozna ze tomu whammy bar rikaj jen u sparku, nevim, zakopl jsem tam o to)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    OT_: Chteji 15€ "surcharge for small quantities" kdyz toho nenakoupis vic :)

    A taky nerada kupuju celou novou vec, kdyz by se ta stara dala uplne jednoduse opravit. Nevali se ta soucastka nekomu nahodou doma?
    OT_
    OT_ --- ---
    SUVA_: Imho vyrábí jen komplet díl, ale našel jsem ho za 36 EUR, to už se dá:)
    Dual Steighilfe | Splitboards Europe English
    https://www.splitboards.eu/english/spareparts/voile-usa-binding/854/voile-dual-steighilfen
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ZSIS: Whammy-bar, dekuji za dovzdelani v terminologii. Ale potrebuju ten pro Voile.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SUVA_: "whammy-bar"?
    Whammy Bars - Spark R&D
    https://www.sparkrandd.com/gear/whammy-bars/
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Daji se nekde koupit stoupaci podpatky po castech? Praskla mi jen jedna z tech kovovejch casti, zbytek je v pohode. Vim, ze je mivali na boatpark.cz, ale co jsem koukala, uz je nemaj.
    NAILER
    NAILER --- ---
    Nemáte někdo tu velkou roli lepidla na pásy? Koupil bych kus :-)

    Pustil jsem se do renovace pásů (nedávno se to tady řešilo), jen jsem to tak zkusil na starejch, kterejm dělám novou tail clip, a šlo to překvapivě dobře. Za cca 30 minut během uspávání dětí vše dole, největší oser bylo vyčistit stůl od zbytků lepidla.
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    PEPO: teď si myslím, že chci Stranda Descender, aspoň papírově. Ale kde ho zkusit tedy netuším 😅
    DABE
    DABE --- ---
    ale je mi jasný, že trend je aktuálně asi jinde. Ten Frontier např je dost širší a taky je to prkno univerzálnější...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam