• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NOMAADSplitboarding. Backcountry addiction
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Nevali se nekomu z vas doma 1 skladaci hulka - Compactor - kterou uz nevyuzijete? Vypadl mi na ture z jedne plast, co spojuje 2 dily.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    PEPO: Uz jsem ti psala do zpravy, ale hodim to i sem verejne. Zura Phaliani je skvelej guide a dobrej clovek.
    PEPO
    PEPO --- ---
    ARNAL: budu rád!
    ARNAL
    ARNAL --- ---
    PEPO: letíme v sobotu mohu se pak se podělit o informace
    PEPO
    PEPO --- ---
    čau, nemáte někdo prosím reference na ubytko/guida v Mestii - Gruzie?
    PEPO
    PEPO --- ---
    Pár fotek z lavinového kurzu v Kolm Saigurn 2 týdny zpět...







    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SUVA_: ?

    ;)
    (mozna ze tomu whammy bar rikaj jen u sparku, nevim, zakopl jsem tam o to)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    OT_: Chteji 15€ "surcharge for small quantities" kdyz toho nenakoupis vic :)

    A taky nerada kupuju celou novou vec, kdyz by se ta stara dala uplne jednoduse opravit. Nevali se ta soucastka nekomu nahodou doma?
    OT_
    OT_ --- ---
    SUVA_: Imho vyrábí jen komplet díl, ale našel jsem ho za 36 EUR, to už se dá:)
    Dual Steighilfe | Splitboards Europe English
    https://www.splitboards.eu/english/spareparts/voile-usa-binding/854/voile-dual-steighilfen
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ZSIS: Whammy-bar, dekuji za dovzdelani v terminologii. Ale potrebuju ten pro Voile.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SUVA_: "whammy-bar"?
    Whammy Bars - Spark R&D
    https://www.sparkrandd.com/gear/whammy-bars/
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Daji se nekde koupit stoupaci podpatky po castech? Praskla mi jen jedna z tech kovovejch casti, zbytek je v pohode. Vim, ze je mivali na boatpark.cz, ale co jsem koukala, uz je nemaj.
    NAILER
    NAILER --- ---
    Nemáte někdo tu velkou roli lepidla na pásy? Koupil bych kus :-)

    Pustil jsem se do renovace pásů (nedávno se to tady řešilo), jen jsem to tak zkusil na starejch, kterejm dělám novou tail clip, a šlo to překvapivě dobře. Za cca 30 minut během uspávání dětí vše dole, největší oser bylo vyčistit stůl od zbytků lepidla.
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    PEPO: teď si myslím, že chci Stranda Descender, aspoň papírově. Ale kde ho zkusit tedy netuším 😅
    DABE
    DABE --- ---
    ale je mi jasný, že trend je aktuálně asi jinde. Ten Frontier např je dost širší a taky je to prkno univerzálnější...
    DABE
    DABE --- ---
    NAILER: letošní Jones Solution má 25,2; při 167cm dokonce jen 25,9
    Mohli bychom asi polemizovat dlouho;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    DABE: Tak zrovna ten je vyprodanej a žádná sleva. Waist width 24,6 pro 161 cm dlouhej board (o 2 cm užší než Safari) je jak z minulýho tisicíletí :( Nebo mi uniká nějakej novej trend úzkejch boardů?
    DABE
    DABE --- ---
    NAILER: to je asi subjektivni. Split Nevado mi příjde dost podoný řadě Crude/Surge.
    Oni nejsou žádná velkovýroba a poslední dobou se soustředí hlavně na snowsurfy... Navíc mi příjde sympatické, že se vyrábí u nás v Bobrové
    PS. aktuálně tedy EUR 900 vs. 600 /důvod, proč jsem to tady postoval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam