• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PRUSATKO: ale harek ma cenovku stejnou jako mironet
    Xiaomi Mi2S 32 GB, 1.7 Ghz, 2 GB RAM - HarekTrade
    http://harektrade.cz/eshop/xiaomi/95-xiaomi-mi2s-32-gb-17-ghz-2-gb-ram-6954176819055.html

    a cekani tyden - to je vysmech - objednaj to z ciny, dojde jim to a preposlou ti to... fakt vysmech proste
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: To si muzes koupit z aliexpressu taky - lacinejsi a mnohem lepsi vyber :)! (viz nástenka)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    jak uz jsem psal, harektrade.cz ma sice cenu okoko 10k, ale nabizi 2 roky zaruky, coz je dobre. system reklamace je mi jedno, novy kus nebo cekat, dodaci doba tyden a komunikace v pohode, nehlede na sirokou nabidku prislusenstvi :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: jinak...

    obecne je nemozny, zahajit tady servis hardware, protoze Xiaomi zatim nedodava nikomu nahradni dily, vsechny reklamace probihaji primo u Xiaomi. Minoret se postaral o vtip tydne s tou cenovkou. Servis hrdware nedela v CR nikdo, budou to posilat na reklamaci do Ciny a zakaznikovi to mironet hned vymeni za novy kus a vyreklamovany pak bude prodavat jako novy dalsimu zajemci, pokud si to nekdo koupit za tu cenu.
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    Já koupil tady asi před třemi týdny za 10k rovnou flashnutý na českou ROM, doba dodání přesně 6 dnů.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Xiaomi MI2S 32GB / 4.3" / Quad-Core 1.7 GHz / IPS 1 280x720 / 2 GB RAM / MIUI v5 | Mironet.cz
    http://www.mironet.cz/...i-mi2s-32gb-43quot-quadcore-17-ghz-ips-1-280x720-2-gb-ram-miui-v5+dp193524/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: Beru zpět v aplikaci jo, systémové ne... Díky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: Právě že jo
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: mas ji v aplikaci "při startu" ?
    LEXONE
    LEXONE --- ---
    no a ten zvuk u videa je uz taky v cajku?)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MIKROM: no zatim si nikdo z protejsich nestezoval, ze by mne neslysel :) takze asi ano :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    WOJTISHEK: takze muzu ten zadni zase zapnout, jo? :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    LEXONE: co se tyka volani, tak si akorat musim davat pozor, abych si neprekryl ten zadni mikrofon...v jedne verzi byla sice chybka spoluprace mezi obema mikrofony, ale nejake 3-4 aktualizace zpatky to bylo vyreseno a opraveno
    LEXONE
    LEXONE --- ---
    ahoj, mel ste nekdo problem s volanim, jak se pise na miui foru? uvazuju o koupi Mi2s a docela mam pochybnosti...
    ma ten problem se zadnim snimacim mikrofonem i vliv na nahravani videa? chapu, ze to muze byt kus od kusu, ale i tak, diky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Taky se vám nechtějí nějaké aplikace pustit po startu? Třeba screebl pro a battery reborn widget nevíte jak na to?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: Tak ta už je dávno venku zejo:http://db.tt/d4FotX3y
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: udelej lepsi a bude tam
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: a poprosím o novou ikonu na ten free sms sender slo by mistre?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: ted uz je to lepsi, bylo tam to v5 :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam