• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    GLACIER: rekl bych, ze zalezi na cloveku / firme, jestli se do toho svevolne pusti, nebo jestli to bude posilat do ciny...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: Jsi tajemnej jak hrad v Karpatech :-D.. Vždyť xiaomi se tady ani nikde kromě Číny neservisuje ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: neni to tezky zjistit, mam to v infu :P
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: Jaký shop ;-)?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: ja fyzicky ne, ja jsem servisman, ale nas shop ano :)
    GLACIER: nebo se to treba do mironetu dostalo, ja to psal kolegovi jak se lidi bouri, a treba to zminil markovi scamborovi, co presel ze 100megy do mironetu :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    tak ... mame za sebou s MI2S prvni pad... z metru ... spadl mi na prsty u nohou, takze mobil je v pohode, jen ja mam asi zprelamanej prostrednicek... :,)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OVECKA_MJ: tohle nastavení jsem rušil jen co jsem chtěl nainstalovat apk pro root a českou romku ;)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TOOMIX: ja vim na co je LBE :) proto rikam, ze to je v MIUI prave taky. a ze me to desne sere
    WOJTISHEK: yes, to je ono. diky! ... (proc je to v aplikaci "povoleni" aneni to v nastaveni - zabezpeceni soukromi? ... tam proste pujde cyanogenmod)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTISHEK: jedna z prvních věcí, co jsem udělal
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: a tohle bude android sám od sebe umět až od verze 4.3, co jsem četl
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    OVECKA_MJ: imho slozka Bezpecnost - Povoleni - Spravovat prava aplikaci - vypnout Povolit sledovani prav
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OVECKA_MJ: no tohle je na správu oprávnění - třeba skype si chtěl načítat moje kontakty a smsky, což jsem mu nekompromisně zakázal. Můžeš zvolit možnosti Allow, Ask, Deny
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TOOMIX: a tohle obejde omezeni prav z MIUI?
    protoze imho miui dela neco dost podobneho tomu LBE... takze nainstalovat LBE do miui je jen pridani dalsiho mechanismu, ale ne obejiti.
    a ja vlastne ty aplikace nechci spravovat. ja chci, aby to defaultne fungovalo, ne defautlne nefungovalo.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: to ja vim...to byla asociace na tvuj yroskop
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na správu práv aplikací jsem nainstaloval LBE Security (pozor, nt tu verzi v GoglePlay, ale musí to být ta z XDA) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1422479 a aplikace si můžu spravovat doaleluja ;)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: screebl resi neco uplne jinyho...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    neni nejakej zpusob, jak vypnout spravu prav MIUI, popripade jak nastavit vse defaultne povolene? STRASNE me sere, jak je defaultne vetsina veci zakazanych a dokud neco rucne nepovolim, nemusi app fungovat 100% spravne...
    miui me v tomhle fakt silne jebe... s tim taky souvisi to, ze gyro senzor je deaktivovanej pri vypnutym display ... takze sleep as an droid nefunguje... zasrany omezovani!
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    neni nejakej zpusob, jak vypnout spravu prav MIUI, popripade jak nastavit vse defaultne povolene? STRASNE me sere, jak je defaultne vetsina veci zakazanych a dokud neco rucne nepovolim, nemusi app fungovat 100% spravne...
    miui me v tomhle fakt silne jebe... s tim taky souvisi to, ze gyro senzor je deaktivovanej pri vypnutym display ... takze sleep as an droid nefunguje... zasrany omezovani!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTISHEK: divný...root mám, ROMku tam mám nejnovější MIUIv5 3.9.20 z miui.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam