• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    XIAOMI MI3 (WCDMA) COMING MID-DECEMBER - News - MIUI Official English Site - Redefining Android
    http://en.miui.com/thread-10409-1-1.html
    Mi3 v WCDMA verzi (tedy pouzitelnou pro Evropu) by mela byt dostupna v pulce prosince!!

    OVECKA_MJ: imho az po stazeni se porovnaji zmeny a ty se aplikuji...ale proc to tak je, to netusim
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Proc pri aktualizaci systemu musim stahnout vsechny predchozi aktualizace? Aktualizace ma +300MB, takze to urcite neni inkrement, aby se musel tahat kazdej predchozi... doprdlee, co to je za smysl?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    kdyby jste nekdy chteli neco udelat v recovery a nevedeli presne, jak vypada, tak to kurva nedelejte!

    Dneska jsem si chtel pripojit telefon jako massstorage, tak jsem si vzpomnel na moznost namountovat to z recovery. Prislo mi to jako solidni, tak jsem vypnul mobil, zapnul dvojhmatem... a ejhle... recovery = wipe data + cache... bylo to tak rychly, ze jsem enstihl nic...

    Aby to bylo ultra jasny - Vubec zadny potvrzovani, moznost zruseni... Takze teoreticky, kdyz se to samo zapne v kapse, tak mate wipe ani nevite jak ... tohle je hodne .....
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    WOJTISHEK: dle fora miui.cz cca v polovine 2014... jinak miui6 na zacatku cinskeho noveho roku :-)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    GLACIER: na to by snad uz mohli nahodit nove MIUI :D
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

    Android 4.4 Kitkat on Mi2! [Pictures] - General Chat - MIUI Official English Site - Redefining Android
    http://en.miui.com/thread-10132-1-1.html
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KEJKLIR: tak max zobrazit jen kontakty s telefonem
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    MIKROM: To není argument. Jak určitě víš, Google ukládá automaticky všechny kontakty, které ti kdy napíšou, např příjemce hromadných mejlů a nevidím důvod proč bych tyto kontakty měl mít mezi svýma. Chápu podle tvé odpovědi, že to teda nejde. Překvapilo mě, že to nejde ani v apilaci, kterou jsem používal dřív a která to uměla. Je to tedy asi na úrovni ROM?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KEJKLIR: a proc nemit poradek ve vsem?
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    mam dalsi "problem", hledal jsem kde se dalo, ale bezuspesne. opravdu se v aplikaci Kontakty pri synchronizaci kontaktu z google musi zobrazovat vzdy vsechny kontakty? rad bych nastavil jen slozku "My Contacts", ve ktere mam poradek. ostatni kontakty se ukladaji do Other Contacts a ty bych nerad s mobilem synchronizoval. je v tom pak strasny gulas...
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    KEJKLIR: S tema dvema mikrofonama jsem mel vic problemu. Prakticky neslo drzet telefon ramenem u ucha, tim jsem zakryl ten druhej mikrofon a protistrana me vubec neslysela. Google voice search jsem na tom tedy ale neprovozoval.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    PRUSATKO: zkusil jsem v systémovém nastavení vypnout potlačení hluku a zdá se to být trochu lepší... ještě jsem nezkoušel telefonovat, tak uvidím, jak na tom bude mikrofon, co na to druhá strana. snad bude všechno v pořádku...
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KEJKLIR: s timhle problemem jsem se nesetkal, i v aute v poradku. Nekde jsem na miui.cz zahledl problem s mikrofonem a rusenim okolniho ruchu, ale to jen strilim od boku
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    od včerejška mám Mi2s z číny a nainstaloval jsem si z miui.cz českou verzi ROM, ale trochu ještě s pár věcma bojuju, tak bych se vás rád zeptal. stáhnul jsem z play google voice search, ale funguje strašně špatně. v podstatě mi vůbec nerozumí. přitom na minulém mobilu (HTC desire a wildfire S) to běželo bez problémů. fungovalo mi to spolehlivě třeba i v autě, kde byl ruch a běželo rádio. netušíte v čem může být chyba?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    nechtěl by někdo černo oranžový obal na mi2a? plus fólie, stylus, etc nahodím kdyztak link
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: však jak vždycky píšou na miui.cz obchod*porušuje*nasiu*licenciu.cz :-)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    PRUSATKO: to mě taky zarazilo...
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    WOJTISHEK: taky jsem si vsiml, ovsem dosti me se*e, ze si privlastnili preklad z miui.cz a ty kecy okolo "vlastniho" prekladu :-/
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Obchod CZC zařazuje do nabídky čínské mobily Xiaomi a Lenovo - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/xiaomi-v-czc/
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    hele existuje nějaký mod lockscreenu pro přehrávač? pouštím si muziku hlavně z google music, ovládání sice funguje, ale např. název songu to pořád bere z miui přehrávače
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam