• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: Tusis ještě jak to úplně zakázat? Chodí mi obě notifikace...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: Dikyyyy
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: Jasný
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    GLACIER: zkus v pokrocilych nastavenich sms vypnout moznost "app sms ma prednost", diky teto moznosti spravuji sms pres hangouts ;-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    muzu poprosit aby v zahlavi ty nejlepsi ikonky mely odkaz na http://www.miui.cz/index.php/topic,937.0.html? pac tady je ted na ty nastence primo odkaz na dropbox na nejakou starou verzi. nebo sem budu vzdy postovat direct link na novou verzi
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Pánové skoro vůbec nejedu smsky už ale přece... Jak se změní, aby mi dorucenka a ostatní jiný věci chodili defaultne na jinou aplikaci? Tušíte... Jsem lost...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: levnejsi je hlavne kvuli vyuziti levnejsiho chipsetu (Mediatek u Hongmi oproti Snapdragonu 600 u Mi2S), mene ramky (1GB vs 2GB), etc.

    ale jak rikas, zalezi, jake ma kdo naroky na mobil

    DYNK: jestli je pro tebe Mi2S vetsi, tak na Hongmi se ani nedivej, ten je vetsi, nez Mi2S
    DYNK
    DYNK --- ---
    PRUSATKO: diky
    OVECKA_MJ: diky
    ASACHI: nejsem moc fanouskem velkych telefonu.. uz mi2 je o neco malo vetsi, nez telefon, co mam ted. Proto jsem mi3 ani nezvazoval. Na Hongmi kouknu, o nem jsem ani nevedel.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK:
    BLACKSOURCE:
    Tak minimalne je levnejsi + mi parametrove prijdou ty telefony srovnatelne.
    Zalezi jake ma kdo naroky na mobil.

    Pro me je treba 4 jadro velke minus v mobilu, ale uz jsem se s tim naucil zit, ze se nic jineho nedela.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    To by mě teda taky zajímalo.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: v cem je hongmi podle tebe lepsi?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    DYNK: Proc prechazet na mi2, kdyz muzes prejit na mi3, ktery je taky kovovy?

    Navic nez mi2, tak mi prijde lepsi to Hongmi
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DYNK:
    PRUSATKO: mne nevrze nic... sedi to skvele... i po nejakych upravach betonem
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    DYNK: mám mi2s už nějakou dobu a s originálním krytem mi trošku vrže na prav straně pod tlačítky hlasitosti, telefon mám ale v silikonovém obale a tím jsem tenhle minineduh eliminoval :-)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Je tu nekdo, kdo mi2 pouziva uz delsi dobu? Zajimalo by me jak je to s vrzanim plastu.. mam ted kovovej telefon a trosku se prechodu na plastaka obavam.. nejsem uz zvyklej na jakykoli zvuky pri manipulaci s telefonem.. jak je na tom xiaomi v tomhle ohledu?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    PRUSATKO: Ja mam od patku objednano, 5050Kc vcetne postovneho.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Tak hongmi uz je i ve wcdma verzi, 170€ to je fer :-)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    OVECKA_MJ: Ja instaloval en verzi, vzdycky stahnul rucne a dal update. Tak se zeptej tam, proc je to potreba :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    HVJ3R: ja instaluju komunitni verzi. miui.cz - ta ma taky ota
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    OVECKA_MJ: Ja jsem na OTA prdel a instaloval komunitni verzi. Asi bych to kazdymu i doporucil. Minuly cas - ukradli mi ho v zari. Ale uz je na ceste novej :)

    Ale mas pravdu, divny to je. Zkusil bych se zeptat na komunitnich forech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam