• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    MIKROM: Fakt? V hongmi? Kde? Budto to totalne prehlizim, nebo to moje verze ROM neumi.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ASACHI: ted jsem tam nasel nekde v tom setreni, ze by se to dalo prepinat automaticky.. ten airplane na noc ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    KEJKLIR: Děkuji
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    GLACIER: jen potvrzuji, že to v MI-Tools opravdu jde. lze si tam i vybrat z několika formátů data...
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    PRUSATKO: joj, jsem se na to znovu mrknul a stačilo v wsm to mi-tools povolit... :o) chtěl jsem hlavně zvětšit procenta baterky - v té ikonce byly procenta dost prťavé. taky jsem si ze srandy dal hodiny doprostřed, ale to asi za chvíli vrátím na své místo :o)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KEJKLIR: nic jsem nehledal, jen po nainstalování mi-tools, jsem musel spustit wsm tools a tam mi vyskočilo okno informací o dostupném souboru blabbla.jar(nepamatuju si název) a po stáhnutí a restartu vše ok...
    Na ten launcher se mrknu ;-)
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    PRUSATKO: asi si nepamatuješ co bylo potřeba stáhnout? mi to žádnou chybu nehlásí, MI-Tools mi běží, můžu provádět změny, ale po restartu telefonu je furt vše při starým. WSM mi nabízí akorát aktualizace... používám Action Launcher Pro (mimochodem, perfektní!) taky na MI2s
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KEJKLIR: Aby mi Mi-tools šlapalo, musel jsem stáhnout ve WSM tools nějaké doplňkové soubory, od té doby vše ok, používám defaultní launcher na MI2S
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Moje WCDMA Hongmi vydrzi cca 3-4 dny bezneho pouzivani (denne tak 30-60 minut provolam + parkrat denne kouknu maily).
    Na noc zapinam air-plane mode, data mam standardne vypla.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: mám Hongmi (Red-Rice)(verzi bez 3G). Pokud mi telefon leží jen tak na stole a občas udělám nějakej hovor (dejme tomu 30 minut denně), tak v pohodě dá 2 dny ;) Na noc ho normálně uspím, wifi nechávám zapnutou, a za těch 8 hodin spánku baterka ztratí cca 10%. Pokud hraju hry nbo jedu přes wifinu na webu, dá se to vymlátit za 5 hodin, ale při rozumným používání to určitě dva dny dá ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    poprosil bych o info, jak dlouho ten xiaomi hongmi red-rice vydrzi na baterku ve standby ? abych to nemel od zasuvky k zasuvce :)
    nemam na telefon velky naroky, v soucasnosti mam desire X.
    pozadavky: android, rozumnou vydrz.
    pouzivam tyto aplikace (Udelal jsem si statistiku aplikaci):

    1-2 tydne google mapy,
    pubtran (denne),
    moon reader (denne),
    sleps as an android (ale ten pouzivam v nabijecce) (denne),
    dropbox (sync fotek),
    neco jako nyxdroid (custom build nezere skoro nic),
    built-in mail klient via imap denne,
    diktafon 1x tydne,
    prilezitostne mbank (2x mesicne),
    vodafone muj ucet (2x mesicne),
    total commander (mam rad poradek i v telefonu),
    wordpress (1x tydne),
    whatsApp(denne)

    dik.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    GLACIER: zkus MI-Tools - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2481178
    mi to teda, nevím proč, nefunguje (možná že používám jiný launcher). jde si tam hrát se spoustou věcí...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Chlapci doporučíte nějakou appku abych viděl v status baru datum?V normálním nastavení jsem možnost vidět to na listě neviděl. Díky
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    UF0UN: OTA jede z cinskych serveru, takze rychlost je zalostna. Doporucuju stahnout manualne z odkazu, to jede svizne, a pak rucni aktualizace ;-)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    UF0UN: Zalezi jakou mas ROM ... ceska se da stahnout z mirroru a nahrat na SD kartu
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    dotaz: proč se tak pomalu stahují weekly updates? mám většinou rychlost asi tak 40 kBps :-/
    To se to stahuje někde z Číny?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    UF0UN: Režim nerušit je vypnutý, i plánování :-/
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Ještě dotaz. Mi2S se mi ve 22:00 přepne do režimu letadlo a ve 22:30 se ztiší. Rád bych věděl kde se to nastavuje. Prolezl jsem snad všechno a nikde jsem nic nenašel.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    já měl ve friendcasteru dost peoblem, ze to zobrazovalo prispevny skrytych skupin. lze to nejak nastavit? atrium to nezobrazuje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam