• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: Link2SD ;)
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    Ahoj, mohl by mi prosim nekdo poradit, jak presouvat aplikace na SD kartu? Zkusil jsem aplikace k tomu urcene (App2SD, ...), ale vysledek zadny. Pripadne, jak instalovat aplikace, ktere to umoznuji rovnou na SD kartu? Diky za rady.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    PRUSATKO: mam stejny nazor....vodsad pocad....tady uz ne :-)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    skoda, ze je mi3 takove padlo, uz hongmi je na hrane... dle me je velikost mi2s max pro pohodlne ovladani jednou rukou, mozna se uz opakuju, nemam prehled kde jsem co plkal :-)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    za verzi s 16GB ROM
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    na ibuygou.com se ptal týpek na mi3:
    Posted by Arnaud Charles on 2013-12-26 12:45:30 AM
    Hello, if I preorder this phone this week, when will I receive it?
    Reply: Hi,probably Feburary.Thank you

    cenu mají 340.39 €
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: nechci ti kazit náladu, ale: http://androidportal.zoznam.sk/2013/12/xiaomi-mi3-snapdragon-800-dostupny-uz-od-zajtra-za-240e/

    je fakt, že v diskuzi už hovoří o minimální ceně 270€, což je cca 7,5k
    F89
    F89 --- ---
    tak cekam na tu Mi3, jestli ta cena bude moc vysoko, nevaham a kupuju Mi2s. Kazdopadne ten typek z Brna, co tu doporucuje id GLACIER ma uz nahozenou cenu a to 11.700Kc. Takze predpokladam ze e-shopy si nahodi jeste vic..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OPRAH: Tolik asi k tomu, že tu postuješ nesmyslný příspěvky, zmiz už. Junipetrus na tebe čeká ve svých auditkách.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    hosi klidek s tim merenim penisu tady...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OPRAH: Hele upřímě, seš jen další pako co mate lidi, běž si své rady postovat jinam, díky. Pak se člověk diví, že všichni očekávají Hongmi za 799 yuanů a nechápou proč ji za tuhle cenu nikdy mít nebudou.

    Popojedem, dobré zprávy z východu :)

    Xiaomi Mi3 WCDMA version available 31th Dec 2013 - Diggdaily
    http://www.diggdaily.com/xiaomi-mi3-wcdma-version-available-31th-dec-2013/
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FEDAJKIN: chtel sem poradit, ne se predvadet- to je tvoje smyslenka. Neproveril jsem si to, a za to se omluvil- cemu na vete "Moc se omlouvam" si nerozumel, ze mas potrebu se v tom nimrat? Takovej chytrej kluk- dokonce i frazi v latine ovlada a neumi se prenest pres omluvu..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OPRAH: takže ted začneme ad hominem?
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FEDAJKIN: prej "predvadis" :D zase to nehrot, citim z tebe kantorsky syndrom, rodice asi preghnane prisni, ze?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OPRAH: tak člověk by čekal, že když už se tu předvádíš, máš to aspon nějak ozkoušený...

    Jinak co řikáte na tablet? Za mě 177$ docela drahý, čekal jsem cenu na urovni Hongmi.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    cau, neznate app, ktera umi pracovat se soubory zalohy ve formatu *.db? Diky ;-)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FEDAJKIN: vazn e??? moc se omlouvam teda!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKROM: na hongmi se nic nestane
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    MIKROM: Hmm, efektní. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam