• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    GLACIER: screebl vypadá jako zajímavý nápad, ale pro mé použití to je zbytečné. s vypínáním displeje problém nemám, aby mi kvůli hlídání gyroskopu visela další aplikace na pozadí...

    jas mám standardně na automatický. manuálně nastavuju jen v případě, že chci šetřit baterku, tak ho snížím na minimum, nebo skoro minimum.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Jinak ještě další dvě věci...pouzivate někdo úžasnou aplikaci screebl? Hraje si to s giroskopem a nezhasina se vám displej..

    Druhak. Máte automaticky jas, nebo pořád nebývalou standardní hladinu?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Taky mě sere, že neumí mitools v listě nejen datum ale i den týdnu jako 23.1/TH třeba...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BUCCI: Právě že lišta :'(
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GLACIER: jde ti o lištu? nebo to může být widget hodin??? dash clock to samozřejmě má...
    na tom origo widgetu hodin to neni a taky mi chybí....
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: Možná xposed, ale ještě jsem si s tím nehrál
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Pánové, neumí nějaká appka, třeba mitools, aby mi ukázala čas buzeni přímo v listě?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    GLACIER: Tak super, jsem rád, že se líbí. Já už ani na normální Twitter nechodím, jen na Plume. Zajímavé zdroje mám obarvené a je to paráda :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BLACKSOURCE: Úžasná věc. Koupil jsem hned full za kilo...
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    GLACIER: To netuším, zkus mrknout nebo vygooglit, já mám jen jeden.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BLACKSOURCE: Děkuju. Kolik to umí accountu?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    GLACIER: Já už nějaký ten rok používám na Twitter aplikaci Plume. Jsem nadšený, sice je placená ale super. Mrkni na to. Má myslím i nějakou free verzi na vyzkoušení.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IMPROVIZACE: N4 hřál podstatně víc (při cca stejnym zatížení)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    IMPROVIZACE: neni to popaleniny, ale mam obavu z zivotnosti baterky a displeje, na miui.cz se objevily pripady vypouknuti displeje... tel je teply dost, ale zatim v pohode... stava se mi to u videa nebo 3d her typu rr3
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    no nicmene kdyz sem to mel nove tak sem tam mastil nakou 3D ptakovinu co nejnarocnejsi sem nasel asi 2 hodky v kuse a nevypadalo by ze by s tim byl nakej problem.. teply to je ale nepripadalo mi to nebezpecne teply
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    GLACIER: aha, tak to jsem zatím nepozoroval. Mi to dělá nejspíš to co PRUSATKO - po chvíli se ukončí a spadne.
    Hry moc (resp. uz skoro vubec) nehraju, tak zahrivani nepozoruju. Pouzivam hlavne twitter, web, gmail, talk a pocket.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PRUSATKO: ne nekdy hreje dost ale prej je to ok a dobry na zimu
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    twitter mi pada obcas i s jednim uctem, proste se ukonci a konec... Jinak nemate pocit, ze se vam mi2s zahriva az moc? na vyvazeny rezim vykonu v gumove sprcce asi po 10 minutach hrani je celkem horky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    twitter sice mam ale na telefonu nepoužívám... co mě spíš štve je ta debilní aktivní ikona weather bz
    vždy funguje půl dne/den a pak se neaktualizuje... na netu jsem našel možnost mít live icon i u yahoo weather, ale nenašel jsem téma, který by ty ikony mělo.... chjo, z mýho pohledu asi jediná výtka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam