• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: nastavení - aplikace google play - smazat data nebo smaž cache a restart
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak po aktualizaci mi nefunguje google play
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ota večer krásně prošla, líbí se mi ta jednoduchost, ale stejně uvažuju o návratu ke SlimROM
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    počasí v cz nejede v SK ano :-(
    F89
    F89 --- ---
    OTA uz frci:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: http://media.celogeek.com/roms/android/miui/4.2.7/miuiandroid_multi_maguro_4.2.7_jb-4.2.zip

    jako OTA bude chodit buď večer nebo zítra, manuálně posílám link
    (stačí stáhnout, nakopírovat do rootu karty, spustit aplikaci Aktualizace, dát menu button a vybrat ZIP s novou verzí MIUI)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Kdy (případně v kolik) by mohla být k dispozici aktualizace pro Galaxy Nexus? Zatím mi ji aplikace "aktualizace" neukazuje
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    tak snad začne fungovat aktivní ikona počasí i na aktuální polohu, nebo bude vidět teplota a místo ve widgetu hodin :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    chengelog 4.2.7:
    [Lock screen, Status bar, and Notification shade]
    New - Added the option to customize carrier name (Settings-Notifications-Additional settings-Edit service provider name)
    Optimization - Improved pulldown notification shade and displayed some information in the status bar

    [Weather]
    Fix - Location issues of places outside China

    [Security Center]
    Fix - Display error of phone internal storage in Cleaner
    DYNK
    DYNK --- ---
    DYNK: Pro pripad, ze by nekdo resil podobny problem. Twilight to nebyl. Vystopoval jsem, ze full wakelock mely pres noc Key Chain a NVItemJni. Oba procesy jsem killnul a od ty doby nezmizi pres noc ani procento.
    V hledani mi pomohla aplikace Battery Stats Plus.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Brácha má třeba problém (na Gnexu s ofiko MIUI CZ SK) že když listuje v kontaktech a chce kliknout na zprávy, tak mu to napíše, že Hangouts není nastavena jako výchozí aplikace SMS (vtip je v tom, že ani nechce, používá tu origo)
    Na druhou stranu, když v Hangouts zapne tu možnost, tak to funguje normálně....
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: zkusil bych kontakt smazat a založit znova, je to blbost, ale třeba to pomůže
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    PRUSATKO: já kromě tohodle žádný problémy taky nemám. ten restart se svítící zelenou diodou mi to dělá po příchodu sms od jednoho člověka vždycky, jenže problém je že já si skoro s nikým jiným nepíšu a stává se to tak u jedné z 30 smsek, takže těžko zjistit, zda je problém třeba vázán vyloženě na něj, nebo obecně na smsky. každopádně ale ten zásek zamykací obrazovky mě překvapil a naštval, pod tim maličko prosvítalo pozadí kde to ukazovalo žádný signál na obou simkách, přitom jsem předtím normálně četla zprávu (tu co mi to nejdřív restartla) a měla několik minut mobil v kapse.

    pořád ho všude vychvaluju, tak doufám že to byl výjimečný problémek :) pořád je to v pohodě oproti tomu co mi dělal HTC krám předtím, holt asi ty mobily trochu moc zahlcuju :) štve mě to že musim otvírat kryt abych vyndala baterku, on pak tak ne úplně dokonale drží (telefon má za sebou jeden pád na dlažky).
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    AOTEAROA: celkem spravuji 3 hongmi a s posledni stable 5.0 romkou nepozoruji, az na obcasne zobrazeni cisla misto kontaktu, zadny problem...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: Levnesmartphony.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: odkud ho máš ?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Tak kromě toho že už se mi asi šestkrát stalo, že se mi Hongmi po příchodu SMS restartoval a pak zeleně blikal, takže jsem musela restartovat ještě jednou, tak se mi dneska navíc chvíli poté zasekl v kapse se zamykací obrazovkou, tou s ochranou proti odemčení. Pak se seknul PP tvrdém vypnutí a musela jsem opět restartovat. Doufám, že to takhle nebude pokračovat...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: nepřijdeš, pak se jen přihlásíš pod stejnym jménem
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: mi2s s posledni miui.cz rom a midrive mam ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    drobnost, když budu mít tu českou rom nepřijdu o MiDrive ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: to je v pořádku, projeď si miui.cz, je tam návod na flash jejich ROM. Každopádně alza by tam měla mít romku přímo od nich. Tohle, co popisuješ, je nějaký divný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam