• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89:

    a) nemá, ale teď bude po třech měsících nový update - Stable 13 (což je dost divný, když předtím byla Stable 5)
    b) nejde, ale na miui.cz je obrázkový návod, jak na to
    c) RAM mám po restartu obsazenou na 60%, po pár dnech používání se to po použití vyčištění drží okolo 75%, a že by byl systém pomal, to se mi ještě nestalo. Ani žádné sekání se neděje
    d) video je FullHD v 3gp, kodek je h.264, takže 3gp bych nějak neřešil, je to jen kontejner
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Miui Czech & Slovak - Xiaomi
    Možnosti pro tento příběh
    Dobrá správa pre všetkých majiteľov Xiaomi Hongmi/Redmi.. Dnes večer výjde Stable 13.0 CZ SK...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    WOJTISHEK: díky!
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    GLACIER: dela to porad? ja se u 2s naucil tomu, ze pokud se mi neco rozesralo, tak mi pomohlo pockat cca 1-3 aktualizace (vim, to muze byt dlouha doba), behem kterych se to nejakym zpusobem vyresilo / vratilo do normalu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    COCHRAN: ta moje sprcka ma takovy krytky na microusb a audio jack.. ne ze by to ochranilo pred vlhkem, ale pred prachem dobry. pokud vyslovene na ven do deste, tak "skins"
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: hmm, já mám poškrábanou folii od klíčů, ale čekám až se mi poškrábe i na displeji, než investuju do nový (škráblo se to na prostředním tlačítku). jsem měla mobil i klíče někde narvaný, tak se to ojebalo. to by mě zajímalo jak by to vypadalo bez tý folie, ale zkoušet to nechci, mam ten telefon aspoň na tři roky :D hodilo by se mi spíš ale něco na ochranu při pádu. jenže nemám ráda ty silikonový rámečky, nedá se tim mobilem pak šoupat po věcech/v kapse.
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    BUCCI: no ono zavisi co s tim clovek dela.. ja to chci i tak trochu do outdooru.. tak by bodla.. nejaka šprcka co to aspon trochu ochrani pred vlkhosti .. když mi to spadne na zem a tak
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    COCHRAN: Já používam

    Xiaomi Mi2s kožený obal - Xiaomimobile
    http://xiaomimobile.cz/12-xiaomi-mi2s-kozeny-obal.html
    a spokojenost.

    Pokud chceš jen zadní, tak asi silikon
    Xiaomi Mi2s kožený obal - Xiaomimobile
    http://xiaomimobile.cz/12-xiaomi-mi2s-kozeny-obal.html
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    poridil jsem si gumovy obal z fora na miui.cz za 140 kabli plus folie leskla a mam klid, bracha jede bez obalu zatim dobre po ctvrt roce
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ja mam rad TPU obaly, ze chrani kraje displeje pri padu, a folii mam, ale jen proto ze mam rad matny displeje bez patlancu :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Od září mám Hongmi bez obalu, bez fólie, a taky ani škrábnutí
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Me obaly stvou a stvala me i folie na displej. O hodne zhorsuje obraz i dotykove ovladani.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COCHRAN: používám 4 měsíce naprosto bez obalu a na telefonu není ani škrábnuti
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    Caute. Chci kupovat mi2s a chci se zeptat jestli nemáte tip na dobře vypadající a hlavně dobře chránící obal. Díky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Hoši..poradíte? nějakej bug který nechápu...dneska mi volá přítelkyně a neslyším jí, ani ona mě...když jí zavolám já, tak všechno v pořádku...dokážete to nějak vysvětlit, nebo tušíte, v čem by mohl být roblém prosím?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Xiaomi announced the price of 5.5-inch octa-core Redmi Note: $130 - Redmi 1/1S/Note - MIUI Official Community
    http://en.miui.com/thread-17319-1-1.html

    Xiaomi announced the price of 5.5-inch octa-core Redmi Note: $130
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GLACIER: tak počkej dneska do odpoledne a budeš mít... viz: http://miui.cz/viewtopic.php?f=180&t=3026
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Chciiiiiiiiiii en.miui.com/thread-16879-1-1.html
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WOJTISHEK:
    hlavně signál. SIM1 má vyloženě mizernej signál. + fakt že se tvářej že nesmim udělat root a mažou se mi aplikace tak at si šašci poraděj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam