• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: zálohuju do micloudu ;) na aplikace na fóru radí koupit titanium backup, ale aplikace zálohovat fakt nepotřebuju ;)

    Root jsem si onehdá dělal z toho důvodu, že u foťáku nešel vypnout zvuk při ostření, tak jsem ten zvuk prostě ze systému smazal a bylo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ještě drobnost už je nějakej dobrej způsob zálohování kontaktů&user obsahu ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: root nemam. zatim nebyl třeba.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: je tam případně i návod na root...ale s každou novou stable to je údajně větší voser...Poprvé jsem rootoval nějakou dev verzi z loňskýho září a ten už mi tam prostě zůstal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX, TOOMIX: já to čtu ale nějak jsem tohle téma neviděl. :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: jo, root se na tohle dělá případně až dodatečně ;) Projeď si ještě to fórum, konkrétně...

    MIUI CZ&SK • Návod na inštaláciu CZ/SK ROM pre Xiaomi Hongmi TD+WCDMA
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2307
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: jde bez rootu ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    jinak všechno je na foru

    MIUI CZ&SK • Obsah
    http://miui.cz/index.php
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF:

    Stable 13
    Hongmi TD - http://celogeek.miuiandroid.com/hongmi/miuiandroid_multi_HM2013022_TD_JHACNBA13.0_jb-4.2.zip
    Hongmi WCDMA - http://celogeek.miuiandroid.com/hongmi/miuiandroid_multi_HM2013023_WCDMA_JHBCNBA13.0_jb-4.2.zip

    uložil jsem do telefonu, v Aktualizaci dal aktualizovat ze zipu, nechal to 10 minut pracovat a bylo aktualizováno. Root mi zůstal, 3 zmizelé aplikace jsem doinstaloval (po spuštění byly ve stavu jako před updatem), jen jsem si pak musel opravit pár nastavení v systému (vymazat cache Témat, zrušit zvuk při odemknutí obrazovky atd.), ale to je na 10 minut práce
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: a odkud přesně že to stahuješ ? já si těch buildů nějak nevšiml.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: no právě že mi na hongmi zatim žádná ofiko nepřišla.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI: jojo, Hongmi.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: Hongmi? tam to vychází na 1x za 2 - 3 měsíce... vyšla v pátek
    jinak pro MI2/S/SC a MI3 vychází každej pátek jako OTA i pro manuální stažení
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: nikdy mi to nic nenabídne, dozvím se to tady, ručně stáhnu z fóra miui, hodim přes kabel .zip do mobilu a tam ručně najdu v aktualizacích.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ten update se vám nabídl ? mě ho to nenabídlo...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: notifikace mě akorát rozčilujou, proto tam nemám nikdy žádný, všechno vyhazuju pryč :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: echmmmm, tak nic, ono se mi to tím updatem vypnulo v nastavení a stačí to zapnout ;) jen mě štve že i když to skryju a ušetřím tím místo, tak ty notifikace prostě prostornější nejsou a seskupují se mi často.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: já je tam mám...jak máš nastavenou notifikační lištu? Nemáš tam něco jako WSM Tools?



    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: já je tam prostě nemám... jen když si sjedu lištu notifikací.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: na tu čínsštinu stačí většinou vlézt do aplikací, vybrat tu, která dělá tenhle bordel, a dát jí vymazat mezipaměť ;)

    Názvy operátorů mi nezmizely ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: tohle mi dělalo od minulé aktualizace. teď v té nejnovější jsem našla pár chybek (třeba když jdu vybírat zvonění, tak ty horní nadpisy "populární, nejlepší, lokální" nebo tak nějak mám čínsky), připadá mi že se ten systém malilinko zpomalil v reakcích, ale aplikace už mi nemizí, hurá!

    chtěla jsem se zeptat, to že teď nejsou vidět na hlavní obrazovce nahoře názvy operátorů, to je schválně? doufala jsem, že to teda skryli proto, aby se tam vešly lépe ikonky, když mám víc notifikací, ale bohužel se mi stejně víc notifikací shrnuje do trojtečky, i když by se toho tam krásně vešlo mnoho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam