• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: tak SwiftKey to neumí asi a do ted jsem používal app na sms kde to šlo nastavit ale tady to asi nejde tak se k ní budu muset vrátit. Stejně tak u dialeru. Škoda
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: to jo ale když máš jméno s diakritikou tak ho to nenajde :-(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: tak to bude v klávesnici...aspoň u tý defaultní to bylo. Jinak používám Hacker's keyboard a tam mi to při psaní sms diakritiku ani nenabízí
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: používám jinou klávesnici a v nastaveni sms jsem to nenašel
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: jak co tam je? Pod tím rozsypaným čajem? Anglický CWM je na fóru kdyžtak taky, tuším i český, ale fakt už není potřeba. S každou další stable verzí postačí dát Aktualizace->ze zipu, nalistovat zip v telefonu a nazdar, za 10 minut bude hotovo ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: jo takze jsem to musel dat na interni uloziste i na kartu on si to pri bootu pojmenoval obracene :) uz to fici.. (stejne by me zajimalo co tam je)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: akorát asi nedělej factory reset, ale nevím, jestli Ti to bez něj půjde. Tenhle návod jsem použil, když jsem měl celý mobil čínsky (hned jak mi přišel) a dělal jsem první instalaci CZ/SK ROM. Od té doby při dalším update používám aplikaci Aktualizace ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: ten zip naho na vnitřní úložiště (to, co má 800MB) a pojmenuj ho update.zip. Pro jistotu ho nahraj i na SD kartu ;)

    potom jeď podle tohohle - od Screenshoty pre tých ktorí majú ešte staršie CWM v Čínštine ;)

    MIUI CZ&SK • Návod na ROOT a CWM pre Xiaomi Hongmi TD + WCDMA
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1019&hilit=cwm

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: ale ne to moje :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Na marketu je nová verze ikonek
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: diakritiku na sms odstranit jde, bud je to v nastaveni klavesnice nebo smsek ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: číselník vyhledává podle T9, prostě klikej dle písmen, obvykle stačí 2 nebo 3
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Tak uz mam na mem zte miui. Je to pekny system. Zkousim si zvykonout na jejich launcher. Mam par otazek. Umi zakladni app na sms odsstranit ceskou diakritiku? A jde nejak v ciselniku vyhledavat pomoci T9 i kontakty s diakritikou? Ze bych vynechal aplikace tretich stran. Urcite mi jeste neco napadne po delsi dobe u CM a ZTE androidu :) Diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: někde tam bylo i to čínský
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: tam je to menu jiný.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    postupuj podle navodu na miui.cz :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak mam to boot menu čínsky...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: v Stable13 se cloudujou i videa, ale je to potřeba tušim zapnout ;) Mám to nastavený, že do cloudu se synchronizuje jen přes wifi, jinak bych se asi posral z tý pomalosti
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    já si dávám klasickou zálohu v mobilu jak je tam na to aplikace. kontakty synchronizuju přes google, fotky i všechno nechávám cloudovat (i když na listování fotek přes prohlížeč je to extrémně pomalé, nicméně v případě katastrofy se to tam dá před synchro najít).

    mno a aktualizaci sem obvykle přímo nikdo nehodí, tak to dycky vypátrám na fóru.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: se s tim snad nějak smířim. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam