• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: protože pokud vysloveně netoužíš po novém kusu, tak [ WOJTISHEK @ Xiaomi a MIUI ]
    SUMI
    SUMI --- ---
    WOJTISHEK: V pohodě :D, jestli je to ta správná verze, tak vím všechno, co potřebuju! Asi nijak extra nespěchám..Proč? :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    uaaa co jsem to udělal :D

    SUMI omlouvám se, rychlými prsty jsem ti smazal ten příspěvek ohledně MI2S a nebylo to nijak cílené :( co jsem stihnul, tak to byla správna verze MI2S a chtěl jsem na tebe reagovat s tím, jestli na ten telefon nějak spěcháš :D
    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: taky jdu do mi2s ale do 16GB verze a z jiného eshopu. 16GB verze má rychlejší autofocus na foťáku a kvalitativně dělá stejné fotky jako 32GB (8mpix x 13mpix)
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: jj tako nerozumím té hysterii s nepodvícením. stejně to směřuje právě jak říkáš k tomu, že žádná tlačítka za chvíli nebudou... vše zůstane na displeji a nic proti tomu nemám, kdyby ovšem díky tomu byly schopní telefon patřičně zmenšit. třeba nexus má tlačítka jen na displeji, ale "bradu" má furt velkou
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUMI: hw tlačítka jdou "odpojit" a můžou se místo toho zobrazovat dole na displeji ;)

    Akorát tak nějak pořád nechápu, k čemu lidi potřebujou ty tlačítka podsvícený - prostě kliknu vpravo, mám zpět, kliknu doprostřed, jsem na ploše, kliknu vlevo a mám nastavení. Vidět to ani nepotřebuju
    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: má širší rámeček, než jiný pětipalčáky. na vejšku je to ještě horší. no zkrátka jsem se rozhodl, že se nechci stresovat tím, že někde tak krásnej a drahej telefon rozbiju jen proto, že se blbě drží jednou rukou. ta mi3 je jako sklon z porcelánu.
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: No, tak s tím si mi nasadil slušnýho brouka do hlavy. :D Překreslil jsem si to na papír a je pravda, že velký je dost. Klidně bych bral i Mi2S, nebo Hongmi, ale hrozně mě u nich štve, že nemají podsvícený ty hw tlačítka. :(
    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: ahoj, já si koupil mi3 v cz eshopu a vracím ho. moje dobrá rada: dobře si rozmysli, jesli chceš nosit v kapse tak velkej telefon :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM:
    TOOMIX: Supr, díky za info! :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUMI: ibuygou.com je v pohodě, kup WCDMA verzi, ta má český 3G ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: Ibuygou je ofiko prodejce, nikdo zatim nedostal fake. a koukni aby to bylo "mi3w" s wcdma.
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahojda, přemýšlím, že si koupím Mi3. Prosím o radu. Ibuygou můžu teda důvěřovat? Snad nekoupím tu verzi bez 3g. :-D Doufám, že to zvládnu počeštit atp. sám. :-) Na návody jsem koukal a vypadá to srozumitelně. (nejsem nějak extra IT negramota, ale sem tam se něco nepovede) Dík za jakýkoliv info.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BUCCI: mně to na Stable 13 funguje bez problému i po restartu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PYRO: jen do restartu telefonu
    PYRO
    PYRO --- ---
    TOOMIX: díky pomohlo
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    OVECKA_MJ: tak jsem zkusil nahodit 4.4.11 a nic. Zkusil jsem nahodit i zakaldni app na pocasi a nepomohlo.

    Mam jeste dotaz. Proc mi app Link2sd zapomina odkazani aplikaci? Prio kazdem restartu musim dat znovu odkazat vsechny app, abych mel vubec nejake misto v telefonu. Netusite cim by to mohlo byt? :)

    Díky
    RUM
    RUM --- ---
    tak už brzo bude na mi3 MIUI s androidem 4.4.2, tak už je načase, aby dali konečně upgrade i mi2s :-) alespoň 4.2 nebo 4.3
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MIKEKT: den novější verzi... na 4.4.4 mi nefungovalo počasí taky... na současný ok
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Vcera jsem zjistil ze mi nefunguje aplikace Meteor a Yr.no. Zkusim jsem preinstlaovat i restart mobilu a nic nepomohlo. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Mám verzi MIUI 4.4.4 Diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PYRO: nastavení->aplikace->Témata - smazat mezipaměť a budeš to mít česky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam