• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    MIKROM: Tak i na ebay se daji najit ruzny vykukove ;)
    Fake ebay batteries 18650
    https://www.youtube.com/watch?v=eOshOXcSkDA


    Ale radsi nez maleho prodejce z CR zvolim IBG ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FEDAJKIN: resilo se ze to u nas stoji litr, na ibg jsem nikdy nic nebral, na dx to dost kolisa, na aliexpresu je vsechno fake (zkusenost se 100% original genuine xiaomi krytem apd), s ebayem jsem nikdy problem nemel. pokud me u toho zaruka netrapi tak si to koupim v cine. o nejaky mironeti 590 jsem v te dobe nevedel, a jako prodejce vim jak funguji reklamace v mironetu - tam je to taky bez zaruky :D
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUNDA: Tak pořád lepší než žádná. Nemluvě o dTestu, čoi, soudních znalcích, heurece,... Představ si, že by ti cz shop poslal fake adapter jako borec z ebaye. nemožný, možná tak na aukru a ne dlouho.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    UF0UN: no asi se zbozi ztrati nekde na poste a dam dispute
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIKROM: kua tam jsem ji taky koupil
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    FEDAJKIN: třeba zkušenost s průběhem reklamací v malém cz shopu? Dost často je taková 2letá záruka k ničemu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MIKROM: Hele jako cz prodejce by mě zajímalo, proč děláš takovýhle voloviny? :-)

    Ne vážně, i kdyby jsi to bral z ibg, máš to za 25$ bez dph a bez dopravy (ta je ale předpokládám poštou - několik týdnů - zdarma, dhl 3 dny 18$?), tak jsi na 500 Kč bez dph. Za 600 kč bez dph to můžeš mít v cz shopu s dvouletou zárukou a dodání do druhého dne. Lidí co si to radši koupěj na ibg je hafec, nejsi sám. To těch pár ušetřenejch kaček za to fakt stojí nebo jaká je motivace?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Unikly specifikace MiPadu, datum uvedení stále neznámé

    Xiaomi's 7.85-inch tablet to sport a 2048x1536 pixel 'retina' display and cost $160: Report - Gizchina.com | Gizchina.com
    http://www.gizchina.com/...is-7-85-inch-tablet-sport-2048x1536-pixel-retina-display-cost-160-report/
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Tak předevčírem jsem vyměnil dvojku esko za trojku 64gb a musim říct, že je to úplně jiná liga. Už jenom ten pocit v ruce.. Displej na slunci oproti dvojce doslova září, do Pistonů leze nesrovnatelně lepší zvuk a dokonce zmizel jeden Bug se SwiftKey, který mě dost otravoval. Takže prozatím se ke dvojce fakt vrátit nechci.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: ufff
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nasel jsem tady tip na app mi tools. Mam nasistlaovano WDS tools i mi tools modul. Nainstaloval jsem vsehcny moduly co by se mi libily. Nastavil jsem vsechno jak bych potreboval a udelal restart. Aplikaci jsem pridelli prave root, ale ani z nastaveni nefunguje. Nevite kde by mohla byt chyba? Nastavil jsem treba rozsirenou nabidku pro vypnuti a mam stale jen zaklad. Díky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Xiaomi na dnešní konferenci uvedlo několik nových zařízení, především MiRouter s 1TB harddiskem. Oproti očekávání nepadla ani zmínka o nástupci Mi3 ani MiPadu. Také byla odhalena cena nové Xiaomi domény - mi.com - 3.6$

    Xiaomi New Products Launch Event: MiRouter, MiRouter Mini, Mi Box (enhanced) - News - MIUI Official Community
    http://en.miui.com/thread-19695-1-1.html
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: jj, taky jsem to hodnekrat prehlednul :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    WOJTISHEK: Díky moc, funguje to! :) Nevím proč, ale vůbec jsem si toho v té nabídce nevšiml.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: nastaveni - jazyk a zadavani - kontrola pravopisu (myslim)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahojda, tak jsem nakonec pořídil Mi2S, ale mám takový malý problém. Když píšu, tak mi to všechny cz slova podtrhává červeně (používám Swiftkey). Prosím, nevíte jak to "zrušit"? :D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    tak kdyby náhodou někdo, o ceně se dá ještě jakž takž smlouvat :)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Xiaomi MI2S 32GB / Frýdek-Místek, Ostrava / 6000 CZK ]
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: se podivej na vyuziti baterie. me se to stalo jednou a byo to tim, ze se drbla synchronizace fotek na g+
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tak super,
    po poslední aktualizaci mám konečně maily spojené ihned po otevřeí zástupce na ploše. To jsem chtěl už douho a nechápal proč to tak není.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    17% baterie a musím telefon vyndat z kapsy, jak je horkej(wtf??). Neběží žádný apps, procesy, zdánlivě nic. A až do pěti procent topí dál (cca 1,5 hod). Pak se restartnul a vychladnul. Ukazuje 3%, píšu tohle a ukamenujte mě ale napsat to sem musim :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam