úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Xiaomi a MIUI
RUM
---
---
20:22:56 8.5.2014
já teď vracím xiomi mi3 do harek-trade a pomalu mi začíná docházet trpělivost... už je to 16. den a podle novýho zákoníku musí prodávající vrátit prachy do 14ti dnů. provozovatel mi na email, co jsem poslal včera, zatím neodepsal a dneska telefony nebral
RUM
---
---
19:36:49 8.5.2014
+3
no tak to vrať eshopu... jestli seš z prahy, tak bych jim to tam normálně přinesl. mají sídlo ve vilce v praze 6. přece sis nepřiplácela za českou záruku a marži, aby si se s tím takto trápila hned zezačátku.
FEDAJKIN
---
---
17:09:55 8.5.2014
+1
F89
: reflash
http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2307
MIKROM
---
---
16:48:42 8.5.2014
F89
: a kdyz das recovery mode?
FEDAJKIN
---
---
15:29:31 8.5.2014
+1
F89
: jj, najednou zmáčkni volume down spolu s power a držet, zobrazí se ti anglický menu, dáš factory reset, pokud nepomůže, stáhni si na sd kartu ROM z miui.cz a dej instal zip from SD card.
BUCCI
---
---
22:03:25 2.5.2014
CLAUDE
: záleží na nastavení exchange
RUM
---
---
21:36:36 2.5.2014
+1
[SMS MOD] Strip unicode MIUIv5 - Porting Team - MIUI Official Community
http://en.miui.com/thread-14589-1-1.html
na tom odkazu stáhneš upravenou apk pro danou verzi a pokud to chceš v češtině, tak jenom vytáhneš z apk soubor classes.dex a přepíšeš v počeštěné verzi apk a nahodíš do mobilu
OPRAH
---
---
21:33:28 2.5.2014
+1
RUM
: používám a potřebuju. Kde?
RUM
---
---
20:50:36 2.5.2014
1 odpověď
+1
pokud někdo používáte swiftkey, tak jde v nativní miui sms aplikaci udělat jednoduchá úprava, aby smsky odcházeli bez diakritiky. výborná záležitost
CLAUDE
---
---
19:21:05 2.5.2014
1 odpověď
nevite prosim ne
kdo, zda jde do nativniho mail klienta dostat i historie mailu, rekneme treba 3 mesice zpet, abych tam mel vsechny rozbehnute konverzace...
AOTEAROA
---
---
10:16:50 2.5.2014
chm, nějak se mě přestal Hongmi ptát na připojení do počítače, když připnu mobil na USB kabel, nabíjení normálně funguje. dá se to někde nastavit?
OPRAH
---
---
21:54:40 1.5.2014
EAT_ME
: mě bzučí až až.. Pořád. A ta redukce je úplně k ničemu, vůbec nedrží takže má cenu jí strkat jen do prodlužky aby byla ve vertikální poloze. Asi proběhne akce izolepa. Anebo jinou nabíječku.
EAT_ME
---
---
21:49:28 1.5.2014
1 odpověď
+1
OPRAH
: Hřeje se tak normálně. I když jednou byla jak pětník. Co mi ale dělá je, že po strčení do zásuvky chvilku syčí, to ale za chvilku přejde. Mam Mi2S.
UF0UN
---
---
15:36:04 29.4.2014
MIKROM
: tak dej vědět, až přijde. btw taky ti to posílali někde ze švédska?
MIKROM
---
---
15:21:22 29.4.2014
1 odpověď
tak to zatim vypada ze prodejce sehnal original, posle mi ho a pokud mu to potvrdim i ja tak si budeme kvit
UF0UN
---
---
10:51:39 29.4.2014
UF0UN
: tak jsem dostal 15 USD refund, za tu cenu to nakonec není tak zlý (ale stejně asi koupím originál z Mironetu) :)
OPRAH
---
---
23:24:21 28.4.2014
1 odpověď
Zahřívá se vám nabíječka?
Pokud ano, s jakym modelem a za jakejch okolností? Mám na tu svojí originální trochu podezření z nekvality.
WOJTISHEK
---
---
21:49:27 28.4.2014
RUM
: tam si to imho nemohou jen tak dovolit...
RUM
---
---
17:30:46 28.4.2014
1 odpověď
+1
já objednal levně xiaomi powerbanku od mironetu... jesli mi daj fejk, tak si s ním můžou vytřít zadek :-) díky lhůtě na vrácení
UF0UN
---
---
12:32:31 28.4.2014
1 odpověď
MIKROM
: kua tak ty fejky jsou poslední dobou dost kvalitní.. krabička, manuál, pěkně zabalené všechno.
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam