• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: nojo, mně prostě nefunguje USB připojení do kompu. achjo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: mně to funguje...připojim telefon, připojí se jako mediální krám, pustím app, vyberu pouze nabíjet a hotovo ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: mi to nic nedělá. mam tam tlačítko USB a když ho zmáčknu, nic se nestane (nakonec se mi podařilo to do mobilu nahrát přes BT, ftp stále nejede).
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: jestli máš Hongmi, tak ve Stable 13 je bug, stačí nainstalovat tuhle app a po připojení jí pustit a vybrat si, jak se má telefon připojit




    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: Mam posledni oficialni a po pripojeni k PC se hlasi jako hudebni prehravac a jinou moznost jsem nenasel. Co delam spatne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: používám ROM z miui.cz a pochybuju, že by to nějaká ROM neuměla. Dock používám tenhle

    Multifunction Micro USB Charging Dock + USB HUB + Card Reader for Samsung N7100 / i9220 / i9300 - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...ging-dock-usb-hub-card-reader-for-samsung-n7100-i9220-i9300-251182#.U33OeSjfSeY
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: Jaky dock pouzivas? Pripojeni jako mass storage umi ten dock nebo nejaka uprava MIUI?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CLAUDE: k windows připojuju z docku kabelem jako mass storage, hudbu si tam nahraju sám.
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    MIKROM: Dekuji, v moznostech pro vyvojare jsem to necekal. Ja pripojeni k PC pouzivam hlavne jako nabijecku, proste prijdu do prace, pripojim kabel a nez jdu domu mam nabito, akorat me stve, ze pokozade kdyz ho pripojim, tak se zobrazi ty dve hlasky ohledne toho co maji wokna spustit, tady jsem doufal, ze manager pomuze...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    CLAUDE: nevypinani displeje byvalo nekde v moznostech pro vyvojare. jinak telefon k pc prakticky nepripojuju, kabely jsou out. v defaultnim spravci souboru mas ftp :)
    ale je pravda ze netaham nejaky velky objemy dat mezi telefonem a pc
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Mam takovej hloupej dotaz, ale pres co pripojujete telefon k woknum?? Davate nejaky manager nebo spolehate jen ciste na wokna a pripadne treba windows media pro synchro hudby?? Plus nevite, zda jde nastavit aby se pri dobijeni telefonu pres PC nevypinal display potazmo nezamykal telefon?
    JUGI
    JUGI --- ---
    MIKROM: Muj nocni rezim nema rezim..
    BUCCI: Dobrej napad, dik..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    nepomohl by noční režim? mám ho od půlnoci do asi osmi ráno. telefon pak nedělá snad žádný zvuky. plus nezvoní když mu volá někdo kdo není na vip seznamu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUGI: nebo použít rutinu typu: ztišit > nastavit > vrátit hlasitost
    JUGI
    JUGI --- ---
    TOOMIX: Root nemam, zkusim to prekonat a povznest se nad tim :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUGI: jestli máš root, stačilo by smazat ten správnej zvukovej soubor, jako jsem to dělal na DEV romkách pro Hongmi, kde mě neskutečně sral zvuk zaostřování foťáku, kterej nešel vypnout ;)
    JUGI
    JUGI --- ---
    TOOMIX: Jasne, to sem prehnal, staci posunout budik o 07h 30min. Ale uz sem se s tim smiril..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUGI: přetočit čas o 23 hodin...co to přetočit na druhou stranu o hodinu?
    JUGI
    JUGI --- ---
    RUM: Kdyz vsechno utichne to posledni co slysim je tendle zvuk co nejde vypnout a z pretoceni casu o 23hod je najednou hraci automat.. S usinanim mam taky problem ale ne zas tam moc..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    nove ikonky schvaleny a ke stazeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam