• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: To mi prijde lehce nesystemove reseni ;)
    AOTEAROA: Tak je to power + volume down, problem je ze asi od v15 tahle zkratka funguje i na (zamknutem) telefonu s vypnutym display. Takze sbiram cerne screeny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: jestli máš root, smaž ten zvuk ze systému ;)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    AOTEAROA: Dobre tak uz jsme dva, jen bych to rad vypnul ten zvuk zaverky co to provazi vzbuzuje u spolucestujicich v autobuse neduveru ;-)
    RUM
    RUM --- ---
    EVILMIND: jo, mě to taky chce instalovat vždy jen tu následující verzi. dělej to manuálně, jak si napsal... přes telefon to tu romku stahuje hrozně pomalu a ještě neaktuální verzi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Dneska jsem koupil Mi2S, tak se pomalu prokousavam vsema volbama v nastaveni, a nejsou mi uplne jasny aktualizace - mam 4.1.17, nabizi mi to stahnout 4.1.24 (tydenni verze), nicmene kdyz se divam na miui.cz, tak je tam 4.5.30. Takze ta funkce se ma pouzivat tak, ze to pokazdy rucne stahnu, a necham aktualizovat pres "vybrat ZIP"?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    NINE_OF_NINE: vítej v klubu, včera jsem si udělala screen vypnutého displeje, taky nevím jak :-D
    F89
    F89 --- ---
    jinak moje situace s vadnym Redmi. Poslali jsme ho na reklamaci a mezi tim vysel Redmi 1S. Takze jsme se domluvili, at si ten vadnej nechaj, priplatime 600 a vezmem 1S. No snad uz to poslape..
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Od update na verzi 15 jsem si ze zamykaci obrazovky zacal delat nejakou zkratkou screen obrazovky. Tusi nekdo co je to za zkratku a jak ji vypnout?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: to bude nějakej bug ;)

    si nahrávej všechny hovory nebo jenom určitý čísla. Ty nahrávky nezabíraj žádný extrémní místo ;) Mám teď v telefonu cca 600 nahrávek od 5min po 2,5 hod a celkem to má asi 200MB ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: protože až v průběhu hovoru zjistím, že to bude "ten" hovor, který budu potřebovat mít nahraný? :D

    nicméně - přijde mi sms a svítí mi na displeji, který je tímto odemčen, přestože mobil hodiny ležel na stole netknut. to asi bude bug, ne? prostě přijde sms, mrknu na mobil a vidim ji, když kliknu na smáznutí třebas, smázne se a jsem na odemčené obrazovce. to se mi nelíbí.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: ted mi doslo, cos vlatne chtela :) nac nahravat kus hovoru, kdyz ho muzes nahravat cely?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: to slo uz za casu DEV romek, nahravam si takhle vsechny hovory - Telefon - menu - nastaveni - nahravani hovoru
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: je to pristupne z menu volani, jak davas hlasity odposlech apod.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jo to jsem chtěla - jde nějak nahrávat již probíhající telefonní hovor?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    též mám novou Stable 15 a divím se, že vše funguje zatím :)) za mě dobrý.



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Stable 15 nahozena, narootováno VRootem, všechno šlape jak má :)
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    Xiaomi MIUI transformers v Pekingu :)

    RUM
    RUM --- ---
    já jsem koukal na ten mikey jak vypadá v telefonu a je to teda hnus. vypadá to jako anténa ... mezi "čudlíkem" a telefonem je mezírka, takže jakoby trčí ven... já tam mám místo toho androidíka a všichni se ptaj, kde si to můžou taky koupit :D

    co si na ten mikey dáte za funkci?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Vy, kdo jste kupovali MiKey, nemáte nějakej navíc? Koupil bych od vás jeden :-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BLACKSOURCE: taky mam par kusu na poste tak jsem zvedavej :)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tak MiKey doma, jsem zvědavý až přijde Pressy jaký bude rozdíl :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam