• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: netluče. Xiaomi účet je fajn, pokud chceš zálohovat fotky, videa, nahrávky hovorů, sms a kontakty do cloudu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Netluče se nějak v telefonu Google a Xiaomi účet? Například při synchronizaci? Má vůbec smysl pořizovat Xiaomi účet? Díky.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: v mikey je v nastaveni volba, ze se to uz nebude ptat... myslim, ze "tichy rezim" nebo tak neco.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TOOMIX: dá se taky "jen" zakázat
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: odinstaluj to a až dorazej sluchátka, nainstaluj zpátky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: odinstaluj to a až dorazej sluchátka, nainstaluj zpátky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam posledni update pridal mikey appku - sice jako vitam predvidavost, kdyz uz ho mam objednanej, ale nez dorazi, jde to nejak vypnout aby se me to neptalo uz ted, pokazdy kdyz pripojim sluchatka?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: po prvnim nahrani rozhodne factory reset se zformatovanim uloziste, beztak se tam pak jeste objevi obcas nejaka cinska appka co jle odinstalovat, pak uz vubec newajpuju :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: na kontakty/sms zálohy používám MyPhoneExplorer ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DARUMA: záleží ktere telefon, u Mi2S se to dělá 2x protože tam jsou 2 systémy a vždy se instaluje na ten neaktivní.
    SW existuje, ale je jen v čínštině, stejně doporučim všdchno synchronizovat jen přes google apps
    Wipe telefonu po weekly update potřeba neni, jen se doporučuje, když updatuješ manuálně přes víc verzí, případně, když downgraduješ
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Dělali jste po první instalaci romky MIUICZ wipe telefonu? A stačí romku naistalovat jednou? Viděl jsem nějaké video na streamu, kde bylo řečeno, že je potřeba to nainstalovat 2x. Existuje nějaký soft na správu Xiaomi z PC? Dík.
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    DARUMA: Taky tempered glass, konkrétně tohle: http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=100&t=3579
    SUMI
    SUMI --- ---
    DARUMA: taky tempered glass, už mi spadl z auta přímo na displej do kamenů a ani škrábanec :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: matnou, jen kvůli té matnosti
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DARUMA: origo folii a jsem spokojená. Mám ji pul roku a ještě jsem ji vůbec nepotřebovala vyměnit.
    RUM
    RUM --- ---
    DARUMA: tempered glass... když spadne mobil na displej, tak se rozbije nejdřiv folie
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    nic
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    nic
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jaké používáte fólie na Xiaomi? Něco originálního nebo cokoliv?
    RUM
    RUM --- ---
    MIKROM: no tahle mi to vysvětloval majitel eshopu harek trade. To co prodávají nejsou originální díly ikdyž by to člověk ani nemusel rozeznat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam