• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: vcera vysla stable 16, ale neni k ni changelog, asi bych pockal, jak se to s ni vyvrbi
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    BUCCI: jj řešim, ona témata v poslední aktualizaci MIUI15 na Hongmi nějak nefungujou...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ECLIPSE: si pres temata stahni jiny hodiny ne?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: ten funguje, dokonce i v češtině, ale ta barva a font jsou děsný... :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: a normalni widget 4x2 s hodinama nefunguje? taky ukazuje pocasi (stupne a anglicky, jak bude)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: dík, ale to jaksi nepomáhá, mám nastaveno že jí věřím už delší dobu a nic...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: u pocasi s hodinama dej v nastaveni aplikaci, ze tehle aplikaci veris. Co se tyce temat, v jedny z poslednich DEV aktualizaci (u Hongmi stable 15) to cinani zesrali. Mrkni na miui.cz do sekce s Hongmi, tam se ta temata resi ;)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Poradíte někdo?
    1) Aplikace In-počasí s hodinama je permanentně zpožděná, je tam jiný čas než systémový, jak na to?
    2) Aplikace Témata mi pořád píše Síť není dostupná, i když jsem na wifi. Nevíte co s tím?
    SITH
    SITH --- ---
    ahoj, má tu někdo to nový Xiaomi Redmi Note Pro ? zajímají mě zkušenosti a názory, zda toho jít, když mi dochází starý dobrý SG2
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PRUSATKO: no koukal jsem na forech ze dost lidi ma ten samej problem, hlavne s novou verzi ty app, zkusil jsem ten KlicK z Playe, a s nim je to o trochu lepsi... jeste zkusim nejaky starsi verze MiKey app asi, nekomu to tam pomohlo.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EVILMIND: ja ho mam od vcera a v pohode, v app mikey jsem si nastavil pravidla pro pocet stisku a vse slape, mackam normalni rychlosti bez pauzy
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    kdyby někdo chtěl Mi2S jako novou (komplet originál balení vč. krabice), hoďte echo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dorazil mi pytlicek s MiKey konecne, a zatim jsem ponekud zmaten - je nejaky trik v ovladani akci na vicenasobne stisknuti? protoze at sachuju s tou pauzou mezi stiskama jak chci, tak se proste vzdycky vyvola akce na 1x stisk... :-(
    RUM
    RUM --- ---
    TAP: kdybys měl nějaký vážný problém s MIUI, tak bych se vsadil, že jsou i alternativnější alternativy jako CM nebo i portovanej čistej kitkat atd.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAP: Mám od října starší verzi Hongmi TD a až na občas nefunkční odesílání souborů přes bluetooth si nemám na co stěžovat ;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TAP: Já mluvím o MIUI CZ. Nevím, jestli telefon z fabriky má úplně stejné bugy.
    TAP
    TAP --- ---
    DARUMA: měl jsem za to, že MIUI má být použitelný už z fabriky a se stable buildem už telefony vychází...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TAP: Perfektně odladěný systém pro 1S ještě není. Je to relativně nový telefon. Momentálně už se testuje nová stable verze. IMHO za tu cenu je to brutálně našlapaný telefon na dvě simky. MIUI CZ je super rychlé a já věřím, že ty největší mouchy časem vychytají.
    TAP
    TAP --- ---
    zvažuju 1s, ale jak to tady čtu, tak chvalozpěvy na perfektně odladěnej systém začínaj vypadat trochu jako chiméra.. jít do něj nebo ne?
    RUM
    RUM --- ---
    na miui píšou třeba taky to, že je zpátky chyba s nezhasínajícím displejem při připomínce v kalendáře, ale já to zkoušel a displej po chvilce normálně zhasne... divný :-)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Yup, psal jsem to ja na miui.cz
    Nikdo to doposud nevyresil.

    Mam 2x xiaomi redmi doma ... na jednom ten posledni stable prosel korektne, problem neexistuje.
    Na druhym se to chova posahane a musel tam jit rollback stare stable, nebylo jineho reseni.

    Je to celkem jednoduchy ... udelej si backup, factory reset - rollback, restore ... otazka 15 min a mas tam zpatky starou verzi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam